Upozornění


Vstup na stránky Tantric Style je povolen pouze pro starší 18 let. Stránky obsahují erotické fotografie. Vstupem na stránky souhlasíte s uvedenými podmínkami vstupu.

Články k asijským masážím

Neotantra, Tantra a vše o nich

Neotantra či navatantra neboli tantrický sex, je moderní variací tantry, která bývá často spojená s novými pobožnými pohyby. Zahrnuje nejen New Age, ale i tradiční hinduistické a buddhistické tantry. Tantra a tantrická masáž je nazývána často posvátnou sexualitou. Vzhledem k tomu, že zájem o Tantru a erotické masáže vůbec stále vzrůstá a různě doplňuje.

Můžeme to nazvat i tzv. kulturou extáze, kdy se kombinuje sexualita a spiritualita. Proto pro mnoho moderních čtenářů je Tantra je téměř synonymem pro "duchovní sex" neboli "posvátnou sexualitu",. Proto jsou tantrické erotické masáže tolik populární.

Co se tantrická praxe, rozumějte tantricko erotické masáže, staly známými a populárnějšími v západní kultuře, která zhruba od šedesátých let až nečekaně vystupňovala, byla na Západě identifikována jejími sexuálními metodami. Od prvopočátku je ale v důsledku toho často přehlížena právě základní povaha duchovní praxe tantrických masáží. Nicméně role sexuality v tantře jsou ve skutečnosti dokonce zcela odlišné a odrážejí dosti podstatné rozdíly v jejich kulturním kontextu.

Přijďte se přesvědčit do našeho studia o kouzlech těchto starověkých a stále se zdokonalujících sexuálních praktik přesvědčit k nám do studia Asian Girls. Jsme to pravé pro Vás. www.asiangirls.cz

Vědomě řízený orgasmus – součást Vaší tantrické masáže

Takzvané řízení orgasmu, které je často označované také jako hranování nebo vrcholování, je sexuální technika, která se může vykonávat buďto samostatně nebo s partnerem, popřípadě masérkou a zahrnuje udržení nejvyšší úrovně sexuálního vzrušení po delší dobu bez dosažení orgasmu. Toto při erotických masážích ovládají skvěle naše dívky s Asian Girls.

U klientů masérky zajistí při erotické masáži přímou sexuální stimulaci, aniž by čekal na běžný orgasmus. Masérka tedy rozhoduje o orgasmu muže, což je mnohem větší a příjemnější zážitek, než v případě konvenčního prožitku. Kontrola orgasmu při erotické masáži je označována často jako pomalá masturbace a rozšířený masivní orgasmus. Podobně jako u žen stimulace Venušina pahorku.

Kontrola orgasmu prodlužuje silné sexuální pocity, které při erotické masáži mohou vyvolat příjemný, téměř euforický stav. Při erotické masáži jste pod kontrolou orgasmu našich úžasných a citlivých masérek z Asian Girls. Pro kontrolu orgasmu může být použita jakákoli metoda sexuální stimulace a dráždění.

Toto lze praktikovat nejen při erotické masáži. Mezi partnery v podstatě jeden partner povzbuzuje druhého a postupně se dostáváte k bodu, kdy se sníží úroveň stimulace pod tu, která je potřebná pro spuštění orgasmu. Dívky z Asian Girls mění v průběhu erotické masáže intenzitu a rychlost stimulace, aby jste byli ve vzrušeném stavu a ve stálé blízkosti orgasmu. Při erotických masážích je možné a téměř i pravděpodobné, produkovat více orgasmů v řadě za sebou.

Přijďte k nám a zkuste si to na vlastním orgasmu.

www.asiangirls.cz

Tantricko erotická masáž

Tantra a tantricko erotická masáž je komplexní masáž těla zavádějící do hlubokého smyslového požitku a vzrušení. Vychutnejte si slast, která pramení z ukojení všech Vašich smyslů a zažijte proud nové sexuální energie, která prostoupí Vaším tělem a myslí.

Při tantricko erotické masáži se setkáte s tzv. Namaste rituálem, který je podstatou projevení úcty k Vašemu tělu, správné dýchání a hlavně synchronizace s masérkou z Asian Girls Vás naladí na vibrace, při kterých přichází k uvolnění nejen Vaší psychické, ale hlavně fyzické schránky těla. Před každou erotickou masáží se setkáte s naší masérkou a můžete jí sdělit veškerá Vaše přání a očekávání ohledně erotické masáže. Můžete se buď zregenerovat nebo zcela uvolnit, záleží jen na Vás, Vaše přání Vám budou splněna do posledního detailu.

Užijete si společnou sprchu a masérka Vás navede na pohodlnou postel. Masérka zahájí klasickou masáž zaměřenou na regeneraci a relaxaci vašeho těla, která zahrnuje nejlepší z klasických masáží, prvky thajské masáže a jako aromatické oleje.

Během erotické masáže budete cítit, jak se vaše tělo a mysl zcela uvolní. Uvítejte doteky, které nevylučují intimní části a erotogenní zóny Vašeho těla. Atraktivní masérka se postupně stáhne a oddává vám erotické vzrušení. Dočkáte se profesionální regenerační nebo relaxační erotické masáže a dosáhnete úplného odpočinku a sexuálního uspokojení. Pamatujte, že hranice intimity jsou regulovány pouze masérkou. Pokud nepřekročíte stanovené hranice, budete odměněni krásnou masáží s erotickým zážitkem. Váš tým Asian Girls.

Erotická masáž a její průběh s Asian Girls

Pokud se rozhodnete dopřát si netradiční zážitek v podobě neodolatelné eroticko tantrické masáže u nás ve studiu Asian Girls, budete naprosto spokojeni a odměněni tím pravým a jedinečným zážitkem dnešní doby. Při příchodu Vás přivítají nádherné dívky a dokonale se o Vás postarají po celý průběh Vaší návštěvy.

Nejprve Vám masérka s Asian Girls nabídne společnou sprchu, kde spolu strávíte pár chvil poznávání. Dále Vás odvede do intimity pohodlně zařízeného pokoje, kde máte čas pouze na sebe, pro ujasnění Vašich přání a tužeb a kde Vás dokonale připraví na přijímání jejich skvostných dotyků.

Erotická masáž startuje u hlavy. Masérka něžně a důkladně pokračuje přes šíji, ramena, krk, břišní oblast až ke spodním končetinám a chodidlům. Poté Vás vyzve ke změně pozice a pokračuje stehny a intimními partiemi, kterými celou masáž finišuje. Pomalu se dostanete k naprostému uvolnění a pocitu naprosté blaženosti.

Jedna technika a intenzita střídá druhou. Při erotické masáži se naučíte lépe poznat Vaše tělo a docílit nekonečně dlouho trvající rozkoše. Objevíte chuť pravé erotiky a smyslnosti. Nechte se jen hýčkat, jelikož si to zasloužíte a svěřte se pevně do rukou našich krásných a velmi šikovných masérek z Asian Girls. Nebudete litovat Vaší návštěvy. Nebojte se ničeho, jedná se o velmi spontánní zážitek, který je pro tantricko erotickou masáž velmi přirozený. Tot je kouzlo tantrické masáže.

Dopřejte si čas jen pro sebe, opusťte denodenní rutinu a stres. V našem studiu jste vždy srdečně vítání a odnesete si jen a jen nezapomenutelný prožitek, díky kterému se budete vracet častěji.

Tantrické BDSM masáže

Naše studio Asian Girls Vám nabízí vychutnat si intenzivní zážitek, v němž posiluje spiritualita tantrické masáže silou vědomé Light BDSM. Račte vstoupit do tajemného a vzrušujícího světa dominance a podřízení, který Vám dopřeje zcela odlišnou dimenzi erotického vzrušení z jedinečné tantricko erotické masáže vedenou našimi půvabnými dívkami.

Během této jedinečné erotické masáže, kterou můžete podstoupit jak samostatně tak i v páru s Vaším partnerem, objevíte potenciál Vaší sexuality se spojením tantrické erotické masáže s prvky light BDSM. Posunete tímto své, možná nevědomé, hranice a objevíte nové možnosti pro erotické zážitky, jak své osobní, tak i společné.

Naše erotické masérky vás zavedou do světa mírného otroctví, dominance a podřízení a stimulace sado maso a prvky bondáže. Proto neváhejte a rozšiřte rozmanitost Vašich erotických zkušeností pomocí light BDSM stimulačních technik, na které jsou naše dívky z Asian Girls skvěle praktikované. Přijměte se a své touhy a odevzdávejte se!

Tantrická erotická masáž spojená s light BDSM je založena na tantrické erotické masáži a postupuje se při ní podobným způsobem. Tantrické erotické masáže vždy předchází úvod do masérky, kde můžete sdělit vaše očekávání, přání či záměry a diskutovat o postupu a průběhu masáže. Masérka je v průběhu celé masáže zcela nahá a po celý průběh erotické masáže přistupuje k celku velmi pohotově a intuitivně.

Masáž je shrnutím láskyplného přístupu s téměř mateřskými doteky, které můžou být překvapivě i velmi eroticky bolestivé. Nebudete poníženi k podlehnutí, ale ty budete trýzniví, abyste nemohli pomoct, jen abyste podléhali.

Záleží jen na vás a na vašich vnitřně nastavených hranicích, zda prožijete jen vášnivé škrábání a plácnutí, nebo pokud podlehnete erotickému výprasku nebo potírání.

Masáž zahrnuje intimní masáž, která zvyšuje celkový zážitek. K dispozici je také vaginální nebo anální masáž s pomůckami, které naše dívky bravurně ovládají. Jedním slovem, zážitek!!

Přijďte se k nám přesvědčit. Veškeré informace naleznete na www.asiangirls.cz

Erotické masáže pro ženy

Tantrická erotická masáž se možná zdá být, ale již dlouho není jen doménou mužů. I žena má své touhy a představy, mnohdy nenaplněné. Dejte svůj ostych, pokud nějaký vůbec máte, předsudky a důvěru do rukou našich zkušených masérek z Asian Girls. Naše dívky jsou velmi intuitivní, soucitně vnímavé a dokáží rozproudit i ty nejzatvrzelejší. Každou tantrickou erotickou masáž přizpůsobíme ženám tak, aby odpovídaly jejich způsobu vnímání a prožívání jejich erotického vzrušení a bylo smyslným rituálem oslavujícím jejich jedinečnost a ženskost. Během erotické masáže naše masérky plně respektují ženský smysl pro něhu, krásu a vůni, díky které se mohou vznášet svou sexuální energií. S naprosto každou ženou zacházíme individuálně a s vhodnou dynamikou a citlivým přístupem a dbáme na to, aby dosáhla všeho, co potřebuje pro naprostou spokojenost a uvolnění nejen fyzické stránky jejího těla.

Před každou erotickou masáží se po regenerativní sprše žena setká s masérkou a sdělí jí svá přání a očekávání a celkově mohou probrat průběh masáže, její cíle a zaměření se na určité detaily. Vše je velmi diskrétní, tudíž mohou ženy povolit uzdu své fantazie. Záleží pouze na ženě, jak mnoho si přeje své tělo uvolnit a jakým stylem.

Jakmile si žena po příchodu dopřeje sprchu – na přání je možno sprcha společná společně s masérkou, která jí zahrne péčí i zde, zavede masérka ženu do diskrétního pokoje, který je ohromující nejen svým interiérem a pohodlím. Zahájí se klasická masáž, která odstraní bolesti, bloky a zábrany. Tato masáž obsahuje i thajské prvky masáže. Naše dívky z Asian Girls bravurně ovládají techniky, které ženu naprosto dokonale připraví pro smyslný požitek.

Přijímáním této erotické masáže budete cítit, jak se vaše tělo a mysl zcela uvolní. Masáž je holistická, takže můžete očekávat, že budete ošetřeni smyslnými dotyky, které nevylučují intimní části, na ty jsou všechny erotické masáže zaměřeny. Masérka se postupně stáhne a oddává vám naplno erotické vzrušení. Intimní tantricko erotické masáže může být k dispozici kdykoliv během masáže v závislosti na vašich potřebách a intenzitě vašich očekávání, vše, co si žena potřebuje dopřát. Budete mít krásnou, profesionální regenerační a zároveň relaxační masáž, díky níž dosáhnete úplného odpočinku a sexuálního uspokojení. Pamatujte si, že hranice intimity jsou pouze na Vás, masérka vyhoví veškerým Vašim přáním. Pokud se tyto hranice nepřekročí, budete odměněni krásnou masáží s erotickým zážitkem. Ženy ocení i rozhovor bezprostředně po masáži, kdy Vám naše dívky perfektně naslouchají a přijmou Vaše pocity bezprostředně po masážích.

Erotická masáž čtyř rukou

Erotická masáž prováděná dvěma masérkami je opravdu bohatý zážitek ve společnosti dvou nádherných dam, které pracují ve speciálním synchronizovaném způsobu v souladu s vaší energií, jejichž ruce vytváří magické pocity vzrušení! Můžete si vybrat z našich půvabných Asian Girls dle vlastního výběru a obě vás současně masírují a dopřávají jedinečný zážitek z erotické masáže. Zažijete nejvyšší stupeň vzrušení, protože se Vaše radost zdvojnásobí! Mnozí si to pouze představují a jiní to dělají! Vychutnejte si nové životní zkušenosti a zážitky. Nechte se opečovávat a mít tu možnost cítit se jako král, zatímco naše dívky hladí a láskyplně rozmazlují Vaše tělo.

Můžete si vybrat různé kombinace, které vyhovují Vašim potřebám a představám. Když máte dlouhý těžký týden a potřebujete se uvolnit, není nic lepšího než erotická masáž s dvěma masérkami. Nejprve pracují na Všem svalovém napětí, odstraňují bolesti a všechny blokace v těle. Pak masérky přechází na erotickou část masáže, pracují s penisem a erotogenními oblastmi, které mohou zahrnovat vnitřní stehna, přední a zadní část těla, genitální oblast, žaludek, nohy, hýždě, masáž prostaty dle Vašeho přání. Nechybí ani škádlení celého těla, které je považováno za potenciální erotickou zónu zkoumání nových hranic a možností, o kterých jste možná ani nevěděli, že by mohly být příjemné a smyslné.

Dopřejte si vskutku jedinečný a nádherný zážitek erotické masáže hned s dvěma krásnými, zcela nahými dívkami a budete si připadat jako v ráji. Nechte své sny stát se skutečností a žijte Váš život naplno. To vše naleznete jen u nás v Asian Girls. www.asiangirls.cz

Body to Body erotická masáž

Body to Body je exkluzivní a jedinečná erotická masáž typu tělo na tělo, při které jste Vy i masérka naprosto nazí a vychutnáváte si tak masáž a zážitky z ní plnými doušky. Krásná nahá dívka dle Vašeho vlastního výběru připraví všechny potřebné věci pro příjemnou atmosféru, jako je jemná relaxační hudba, nízké světlo, svíčky a teplý olej, díky kterému se při masáži budete cítit naprosto uvolněně a který zároveň masérce poskytne se lépe dotýkat a klouzat po vašem těle a vy si tak užijete každý její dotyk na maximum.

Masérka vás položí na postel a zcela nahá začne provádět rytmické pohyby, které stimulují všechny vaše nervové zakončení a tím ve vás probudí silné sexuální pocity a vzrušení. Zábavnou a provokativní cestou smyslově vzruší každou buňku ve vašem těle. Začne tím rozvíjet Vaše sexuální představy a touhy.

Tyto erotické masáže přinášejí i řadu výhod. Zrelaxují tělo i mysl, zlepší krevní oběh, pomáhají odstraňovat toxiny z Vašeho těla, což je skvělé pro zdraví a dlouhověkost. Dále také zaručeně sníží stres a krevní tlak, vyrovnává hladinu hormonů a zmírní únavu na minimum. Dále také zlepšují kvalitu spánku a dokonce i zvyšují sexuální touhy a chuť k milostnému životu. Dá se říci, že je to velmi hluboká a léčebná terapie.

Mimo tyto všechny úžasné vlastnosti jsou erotické masáže Body to Body i velmi zábavné a vzrušující. Přijďte vyzkoušet tyto jedinečné erotické masáže k nám do studia, kde na Vás čekají naše zkušené dívky z Asian Girls a nechte se hýčkat a nabít novým přílivem energie do Vašeho těla. Uvidíte, že ani hodina této masáže Vám nebude stačit a budete se k ní vracet znovu a znovu. www.asiangirls.cz

Erotická masáž

Erotická masáž je velmi specifickou masáží. Zaměřuje se na smyslnost a erotičnost především a nabízí více možností volby. Zahrnuje mnoho speciálních kombinací, umožňuje svou schopností každým dotykem masérky prozkoumat Váš smyslový potenciál a objevovat doposud nepoznané hranice. Erotická masáž svým konceptem přivádí klienta do výšin, o kterých se mu ani nezdálo. Při této erotické masáži jsou stimulovány všechny oblasti a buňky v těle, navozuje velmi silný a vzrušující zážitek aby nakonec poskytly erotickým cítěním až ke konečnému vyvrcholení, neboli k dosažení orgasmu.

Celou masáž ještě navíc specifikuje takzvaná kontrola vyvrcholení, čili oddalování vyvrcholení, což přispívá k mnohonásobně většímu sexuálnímu vzrušení a konečnému vyvrcholení. Masáž se neprovádí jen za cílem dosažení obyčejného typu orgasmu. Po celou dobu navozuje starověkými technikami, ke kterým se v dnešní době přidalo spousty novodobých prvků, téměř až nekonečný ohňostroj třímající ve Vašem těle a právě erotickou masáží probuzený. Právě erotickými masážemi člověk docílí velké pohlavní síly, kterou doposud nemusel v sobě nikdy objevit a probudit. Celkově se těmito technikami zkvalitňuje sexuální život a cítění jedince a to díky přílivu nové energie. Erotickou masáž si ale vychutnáte i vizuálně. Masérky ji provádějí úplně nahé a po celou dobu si můžete užívat jejich více než příjemnou společnost, něžnost a smyslnost. Masáž si prostě vychutnáváte všemi svými smysly. Jistě i oceníte jejich léčebné účinky, které všechny erotické masáže poskytují.

Erotické masáže jsou nejen pro pánskou část lidstva, masáže si dopřávají po celém světě hojně i ženy, velmi populárními jsou také párové masáže, kdy můžete tyto jedinečné okamžiky prožívat se svojí milovanou polovičkou. Vaše sexuální statusy se pozvednout na vysokou úroveň a zkvalitní váš společný sexuální život. Je pouze na vás, kdy se rozhodnete začít. Uvidíte, že se budete rádi vracet.

Těšíme se na Vás v Asian Girls. www.asiangirls.cz

Smyslná erotická masáž

Co si můžete představit pod pojmem smyslná erotická masáž? Masérky pomocí svých profesionálních dotyků a jiných sexuálních podnětů stimulují Vaši kůži, vysílají do celého vašeho těla pocity sexuálního vzrušení, které mají naprosto ve svých rukou. Při této erotické masáži se uvolňuje do těla serotonin, což je přírodní spouštěč nálady a adrenalinu a jeho spuštěním prožíváte opravdové uvolnění a máte pocit, že jste opravdu milován. Masáž vám přinese skutečný pocit štěstí a radosti.

Masérky naladí a stimulují celé Vaše tělo. Rozpustí fyzické napětí, které si sebou přinášíte, naprosto odstraní každodenní stres, který zažíváte, uvolní veškeré blokace, které si za den nastřádáte. Už jen společnou sprchou s masérkou před masáží jste jednou nohou nakročeni do skutečného ráje oddychu a relaxace. Masérka Vám v pohodlném a komfortním pokoji připraví skvělou atmosféru za pomoci relaxační hudby, vonných svíček a olejů, tlumeného světla a společnou nahotou. Za pomocí speciálního teplých olejů, které vám rozproudí krev v žilách, vám svými dotyky, ať už rukami či nahým tělem, poskytnou naprostou slast. Prožijete každý dotyk, každý její pohyb, kterým Vás po celou dobu připravuje až ke šťastnému konci. Vyslechne každé vaše přání ohledně průběhu erotické masáže, splní vám všechny vaše touhy. Při erotické masáži vás bude opečovávat, hladit, zdobit Vaše tělo, láskyplně i provokativně dráždit a škádlit. To vše pro Vaši naprostou spokojenost a hluboký vnitřní prožitek. Navodí vám naprosto euforické přetrvávající pocity ještě dlouhou dobu po skončení této smyslné erotické masáže.

Pokud chcete zažít opravdu hluboký smyslný zážitek, určitě neváhejte a vyhledejte naše půvabné dívky z Asian Girls, které Vám zaručí prožití všeho, o čem možná již delší dobu jen sníte.

Párová erotická masáž

Párová erotická masáž je poslední dobou velmi vyhledávaná a stále více populárnější masáží po celém světě. Pokud jste se svým partnerem rozhodnutí okořenit si Váš sexuální život, či jen hledáte stále nová a nová dobrodružství, přečtěte si, zda je toto to pravé co hledáte, co vám pomůže smyslně prozkoumat Vás samé a můžete společně nalézt nové erotické možnosti. Naše útulné studio Vám poskytne výjimečnou zkušenost a prožitek při rozvíjení Vašich vnitřních tužeb, prozkoumání Vašich vášní, prožívání Vašich snů a objevování toho, jak se můžete jako dvojice těšit a těžit při prožívání jednoho z nejlepších bohatě emocionálního zážitku!

U nás ve studiu Asian Girls milujeme páry! Vytváříme pro ně příjemnou atmosféru, naše dívky připraví naprosto dokonalou scenérii s romantickými světly a svíčkami, speciálním teplým olejem a relaxační tantrickou hudbou, kterou již při příchodu do útulného a komfortně zařízeného pokoje pocítíte i s partnerem až do hloubky vašich kostí. Pro naše dívky je samo o sobě potěšením, že se u nás cítíte velmi dobře a naprosto uvolněně, i přes možný počáteční ostych.

Dívky Vám poskytnou před každou masáží konzultaci ohledně Vašich představ a přání. Můžete jim sdělit, jak si přejete být masírováni, zda chcete masáž prožít ve stejné místnosti společně s partnerem či preferujete oddělené pokoje a jiná přání. Vždy vyhovíme Vámi stanoveným preferencím, jsme tu pouze pro vás. Navíc při přímém kontaktu s masérkou z Vás opadnou například skryté obavy zda vám bude ve všem vyhověno. Oba dva budete maximálně hýčkáni, od společně sprchy před začátkem masáže, až po její úplné zakončení ve formě velmi silného a euforického vyvrcholení.

Dovolte nám, abychom vám prostřednictvím této erotické masáže maximálně zpříjemnili den a vy si užili jeden velký emocionální zážitek, po kterém se budeme s partnerem pravidelně vracet. Sami uvidíte, že párová masáž Vám změní Váš partnerský život a to nejen probuzením sexuálních energií. Budete si blízcí jako ještě nikdy předtím.

Filozofie tantrické erotické masáže

Tantra je kulturní filozofií více než 5000 let. Co se doopravdy zachovalo z technik prastaré tradice, je pro nás záhadou. Moderní Tantra je směsicí tantrických rituálů, terapeutických a bioenergetických cvičení a meditačních technik. Základem Tantry je přivést nás k vlastní podstatě, k vnímání potenciálu ukrytém v nás.

Tantra učí lidi k živosti, úctě k vlastnímu tělu a k druhým všeobecně. Osvobozuje od napětí, zábran a různých nastavení společnosti,  které jsme během života získali od druhých. Spojuje nás  přirozeností. Pomáhá nám objevit základ vlastní totožnosti. Tantra je cesta kdy se prožitek a sexualita používá jako zdravý nástroj proměny, proto tantricko erotické masáže. Skrze chrám fyzického těla pronikáme do vědomého vnímání dalších rovin, jako je např. energetické tělo.

Chápání těchto kvalit je založeno na budování sexuální energie, rozváděni a rozvíjení energie po těle a následně prožití se jako energetická bytost s vědomím. Lze toho docílit prací na sobě. Tantra a erotické masáže vůbec, vedou k poznání o Pravdě, kterou jsme MY. Nelze to docílit pouze formou intelektu. Další část tantry je bezprostřední láska. Spojení srdce s ostatními nejen na fyzické rovině. Stěžejní je princip sebelásky a sebeúcty. Tantra učí nejdříve najít lásku sám k sobě, zejména ke svému tělu. 

Najdeme-li, stává se náš život naplněnější a šťastnější. Pak se můžeme realizovat svobodně ve vztazích s druhými lidmi. Tantra říká uvolněte se a vyzkoušejte tantricko erotické masáže, které vedou k radosti spojené s láskou v každém okamžiku. Jedině Tak Váš život bude naplněný.

Neváhejte změnit svůj život, asijské dívky v našem studiu Asian Girls, Vám zaručí ten nejlepší zážitek z tantricko erotické masáže. www.asiangirls.cz

Tantricko erotická masáž a více o ní

Skvělá a nutná k vyzkoušení! Co všechno vědět o erotické masáží v podání těch nejlepších z asiangirls.cz? Erotická masáž zintenzivní opravdu všechny smysly všech částí Vašeho těla, výjimkou nejsou ani Vaše pohlavních orgány. Erotická masáž pohlavních orgánu, jenž se zakončuje v podstatě každá z našich úžasných masáží, se nazývá Lingam erotická masáž. Tato část erotické masáže čítá posledních 15 minut z celkové masáže, kdy ta první část je věnována dostávání zbytku těla do stavu extáze, což neumí lépe nikdo jiný, než naše dívky z Asie, v našem studiu Asian Girls. Těsně před začátkem této erotické masáže budete mít pocit jako když se vznášíte a všechny smysly Vašeho těla budou pracovat na plné obrátky.

Tato erotická masáž je v podstatě finále celkové masáže a je stanovena stylem abyste energii, kterou prožíváte právě při vyvrcholení, prožívali po Vašem celém těle, ne pouze v oblasti genitálií. Tuto vášnivou explozi ucítíte opravdu všude, v každém nervovém zakončení Vašeho těla. Budete cítit hluboký, euforický stav trvající až několik minut a ne jen pouze několik vteřin, jako je tomu u vyvrcholení normálního bez erotické masáže.

Je opravdu velký rozdíl mezi tantricko erotickou masáží a běžnou erotickou masáží. Cílem není jen pocítit vyvrcholení, ale přivést tělo do euforického stavu a poté využít právě to vyvrcholení ke spuštění naprostého blaženého pocitu ve Vašem těle. Samotné vyvrcholení můžeme považovat pouze a jenom jako pojistku, kterou vytáhneme, abychom prožívali čistou extázi proudící skrz celé naše tělo.

Pokud jste ve vašem životě ještě nikdy nezažili veškeré uvedené věci, tak jste určitě ještě nikdy pořádně neměli a nebo v podstatě neprožili ty pravé tantrické erotické masáže, bez ohledu na to jak moc krásně, pestře a příjemně jste se cítili během ostatního zažitého, a i právě erotické masáže. Rádi Vás my i naše dívky Asian Girls uvidíme a přivítáme v našem exklusivním masážním studiu v Praze, Kamenické ulici, kde Vám poskytneme ty pravé a jedinečné tantricko erotické masáže. Věřte nám, že Váš život už nikdy nebude stejný jako doposud. www.asiangirls.cz

Erotická masáž tělo na tělo

Chcete opravdu vědět, proč jsou tyto erotické masáže tělo na tělo, zprostředkované dívkami z Asian Girls tak úžasné a nepřekonatelné?

Zaručujeme, že opravdu nic na světě nemůže naplnit jednoho člověka tak mocnou a pozitivní energií lásky a klidu, právě tak, jako opravdový kontakt s jiným člověkem. A tím spíše v podání krasavic z Asian Girls. Takzvané přírodní teplo našeho jedinečného těla je tím konkrétním místem a zahřívacím balzámem. A jsou to právě pružné a roztodivné ženské tvary, které toto umožňují, v porovnání například s různými masážními pomůckami. Jedná se o formu nejčistšího spojení dvou těl, která může vůbec být.

Vřele doporučujeme návštěvu našeho erotického masážního studia. Poznejte zde nové a vzrušující zážitky, kde Vás jedna, či rovnou dvě, krásné, šikovné a velmi smyslné dívky  budou masírovat svými nahými těly! Jisté toto oceníte po velmi náročném pracovním dni. Jedná se opravdu o jedinečné nabuzení a právě proto jsou tu Nuru erotické masáže tělo na tělo, totální erotická relaxace. Dovolte nám a našim dívkám z Asiang Girls poskytnout Vám opravdu jedinečné nezapomenutelné zážitky.

Erotické masáže tělo na tělo kombinují užitečnost a potěšení. Vy se stanete zdravější a získáte unikátní zkušenosti během masáže tělo na tělo v Praze. Hlavními bonusy této masáže je toto.

Hlavně v prvé řádě jde o relaxaci a uklidnění. Pomáhá dokonce i v případě depresí.

Naprosto a zcela odlišně pozvedne Vaší sexualitu na jinou úroveň. Získejte díky této erotické masáži rukami našich dívek více sebevědomí a svobody.

Naplňte všední dni Vašeho života a zkuste něco nového. Hledáte-li nové emoce nebo jste unaveni z každodenních starostí, které Vás pronásledují, tyto erotické masáže tělo na tělo v podání krásných Asiatek z Asian Girls je tou nejlepší vhodnou volbou. www.asiangirls.cz

Erotická masáž pro páry? Jedině u nás!!

Tento typ erotické masáže Vám jistě na první pohled může zcela připomínat tradiční a klasickou relaxační masáž, ale…. Tato je však mnohem lepším a intimnějším zážitkem pro každého. Není proto divu, že je stále oblíbenější a vyhledávanější mezi ostatními erotickými masážemi. A víte proč vlastně?

Tato erotická masáž Vám totiž slibuje něco nového, jedinečného a doposud nepoznaného a vzrušujícího zároveň. Stává se zkrátka něčím, co zaručeně posune vaše dosavadní nastavené limity. Při této erotické masáži dochází k hravému a něžnému rozmazlování každého nervového zakončení Vašeho nahého těla a nikoli, jak se třeba můžete domnívat, pouze intimních partií a erotogenních zón.

Naše úžasné dívky z Asian Girls jsou velmi empatické a citlivé a vědí naprosto přesně, kam sáhnout nebo kde se dotknout tak, aby vás ještě více nabudili a vzrušili, čímž vlastně dosáhnou naprostého euforického a erotického napětí na maximum.

Během této erotické masáže budete po boku svého partnera či partnerky, které či kterému se budou řádně naše zkušené masérky věnovat. Zahltí vás oba dva svými slastnými doteky a hlazením. Můžete se například držet vzájemně za ruce a vzájemně tak prožívat všechny tyto příjemné pocity spolu nebo se i se svým protějškem milovat. Cílem párové erotické masáže je jak jinak než naprostá spokojenost a vyvrcholení obou partnerů. Toto zařídí právě naše empatické dívky z Asian Girls. Přijďte a přesvědčte se na vlastní kůži i s partnerem. www.asiangirls.cz

O masáži prostaty aneb další lákadlo erotické masáže

A něco lákavého speciálně pro pány 😊

Prostata  řídí mužský sexuální život a hraje zásadní roli pro sexuální apetit a harmonii každého muže. Důležitost prostaty je opravdu obrovská, nicméně se o prostatě muži dovědí až v pokročilejším věku a nebo když mají nějaké zdravotnímu problémy, což je věčná škoda. I proto se nabízí erotické masáže prostaty, aby páni lépe poznali své tělo.

Dráždění prostaty při erotické masáži mužům poskytuje nekonečně silný a výjimečný orgasmus a také působí preventivně proti onemocněním. Svěřte se proto do rukou našich masérek z Asian Girls, které mají s touto masáží bohaté asijské zkušenosti a vědí, co je příjemné a účinné.

Nejdříve muže uvolní, proloží doteky na vnitřní straně stehen, bedrech, zadku při použití speciálního oleje. V té chvíli nastupuje erotická masáž análu. Příjemnými krouživými pohyby prstem, které si všichni velmi užijí. Toto vše za použití latexových rukavic, vazelíny, oleje… Celá tato akce trvá příjemně dlouho a je opravdu nezapomenutelná. Tyto erotické masáže prostaty slouží nejen jako prevence dobré funkčnosti prostaty, ale můžete ji zařadit jako běžnou činnost i do vaší ložnice. Je výborným zpestřením sexuálního života. Doporučujeme!!!😊 www.asiangirls.cz

Rozhovor s masérkami asiangirls.cz

Naskytla se nám milá příležitost vyzpovídat dvě z týmu půvabných asijských dívek, které sídlí v masážním studiu Asian Girls v Praze 7 a mají webové stránky www.asiangirls.cz A protože jejich rodnou řečí je filipínština, respektive angličtina, pokusili jsme se jejich věty přetlumočit a přinášíme Vám jejich odpovědi již převedené do češtiny.

Otázka: Jak jste se dostaly k práci masérky v Praze a proč jste se rozhodly zrovna pro Českou republiku ?
Odpověď: O České republice jsme dřív moc nevěděly, se přiznáme. Ale pak jedna naše známá cestovala po Evropě, v Praze se jí moc líbilo a vyprávěla nám s nadšením i o českých mužích. Takže jsme se rozhodly vydat se sem taky. (smích)

Otázka: Takže se znáte už z dřívějška, jste kamarádky ?
Odpověď: Ano. Ano. Známe se už od střední školy, dokonce jsme nějakou dobu bydlely spolu a sdílely jeden pokojík. (potutelné pousmání)

Otázka: Absolvovaly jste nějaký masérský kurz ?
Odpověď: Obě jsme se přihlásily do kurzu tantrických masáží a získaly tak certifikát. Prošly jsme školením a potom jsme pracovaly v masážním salonu, kvůli praxi.

Otázka: Jaký je váš typický den, tady v Praze ?
Odpověď: Máme harmonogram, střídáme se ve studiu s dalšími dívkami. Pokud máme pracovní den, je to od 10,00 do 20,00. Nebo máme pracovní noc a ta je od 20,00 do 5 hod. do rána. Když máme volný den, projdeme se po Praze, hlavně po nákupních centrech. Ale někdy jen relaxujeme, prostě se prospíme. No a taky se třeba navzájem namasírujeme. (úsměv)

Otázka: Jak se vám líbí vaše studio v Kamenické ulici v Praze 7 ?
Odpověď: Masážní studio se nachází poměrně blízko centra města, je snadné se sem dostat tramvají nebo pěšky. Studio je pěkné, čisté a stylově zařízené. Pracuje se nám tu hezky, jsme takové asijské dívky v srdci Evropy. A máme i svoje internetové stránky: www.asiangirls.cz

Otázka: Je něco, co vás tady překvapilo ?
Odpověď: Mile nás překvapilo vaše hlavní město, je moderní i historické. Má nádhernou architekturu, takové historické památky na Filipínách nemáme. Metro je skvělé a bezpečné a doprava spolehlivá. Jenom to počasí je pro nás nezvyk, u nás máme celoroční teplo. Ale zase tu nemáte tajfuny... (smích)

Otázka: Co vy a čeština ?
Odpověď: To je další věc, se kterou se musíme trochu poprat. Vlastně nemusíme, protože s hosty se celkem dobře dá domluvit anglicky. Ale uděláme jim radost, když známe nějaké české slovo, to se pozná. Máte ta roztomilá slovíčka, jako postýlka a prádélko... v překladu malé slovo, malá postel a malé prádlo, to je legrační. (chichot)

Otázka: Pracujete někdy ve dvojici, spolu ?
Odpověď: Občas ano, protože někteří klienti preferují čtyřruční masáž, takže účinek je pak vlastně dvojnásobný, dá se říct. A někdy se host rád podívá na to, jak se dotýkáme my dvě navzájem. (šibalské zajiskření v očích)

Otázka: Chodí k vám častěji muži nebo ženy ? Už jste někdy někoho odmítly ?
Odpověď: Mnohem častěji chodí muži, přece jen jde hlavně o erotické masáže. Ale jsme připraveny přijmout kohokoliv, i ženy, i páry. Odmítneme pouze v případě, když vidíme, že host je pod vlivem nějaké omamné látky, prostě viditelně přebral a není jisté, že by to masírování zvládl.

Otázka: Jaký typ masáže děláte nejraději ?
Odpověď: Já jsem si oblíbila erotické nuru masáže, se speciálním gelem, je to takové něžné klouzavé a hodně kontaktní a klienti to mají rádi. A já zas mám ráda v erotice něco trochu ostřejšího, i v komunikaci např. ráznější výrazy, zkrátka pevnější stisk. Takže preferuju, když klient ocení pořádnou masáž penisu a vidím pak jasný výsledek, totiž jeho vyvrcholení. (odhodlané přimhouření očí)

Otázka: Pracujete výhradně ve studiu nebo je možné si vaše služby objednat i někam jinam ?
Odpověď: Základní sazby jsou za masírování ve studiu. Ale je samozřejmě možné připlatit si a v tom případě můžeme jít např. jako doprovod do společnosti, to se nám líbí. Někdo by si to mohl plést se sexuálními službami, to ale opravdu neposkytujeme.

Otázka: Na vašich stránkách www.asiangirls.cz je přehledný ceník i poznámka o případné dohodě a speciálních přáních. Co si pod tím máme představit?
Odpověď: Někdy si klient přeje s námi strávit celou noc nebo víkend. A někdy si přeje použít vyzývavější pomůcky nebo přísnější přístup. Všechno je o dohodě s masérkou. Jazyková bariéra není problémem. Když se lidi chtějí domluvit, tak se domluví. (spiklenecký úsměv)

Otázka: Zabrousíme do poněkud choulostivějších partií: jak moc je žádaná masáž prostaty ?
Odpověď: Budete se možná divit, ale relativně často slyšíme tenhle požadavek, i od cizinců, a čím dál víc i od českých mužů. Stalo se to docela módou. Ale nejen to, masáž prostaty je i zdravotně prospěšná, podle odborníků. V určitém věku je prý pak vysloveně stimulující. My můžeme jen potvrdit, že někteří pánové se k nám vracejí právě kvůli tomuhle zážitku.

Otázka: A co když je zákazník stydlivý ? Umíte i jemu něco nabídnout ?
Odpověď: Máme varianty pro různé typy klientů. Někteří muži dávají přednost úplné nahotě, jiní se rádi podívají na naše krajkové kalhotky. Každý má jiné chutě a my se snažíme vyhovět. Takže i stydlivější host najde u nás ten správný přístup, uklidňující hudbu, romantiku svíček a trpělivé naslouchání.

Otázka: Nelze se nezeptat na otázku hygieny. Jak toto řešíte ?
Odpověď: Před každou masáží, i po ní, má host k dispozici moderní koupelnu, sprchu, ručníky, ústní vodu, jednorázové kartáčky, prostě komfort na úrovni. A my samy dbáme na to, abychom byly vždy upravené, voňavé a přitažlivé. Jednak pro svůj vlastní pocit, jednak to máme ve smlouvě. (všeříkající úsměv)

Otázka: A na závěr: v čem myslíte, že je vaše studio Asian Girls jedinečné ? Proč by si měl klient vybrat zrovna vás ?
Odpověď: Jedinečnost našeho studia je v tom, že poskytujeme tantrické erotické masáže a jsme filipínské masérky. To jinde v Praze nenajdete. Těšíme se na vás, přijďte se přesvědčit.

A my děkujeme za rozhovor a pro úplnost dodejme, že masážní studio Asian Girls se nachází v Praze 7, v ulici Kamenická 37.
Asijské dívky mají stránky: www.asiangirls.czNeznám větší slast než masáž penisu

Ležíš pohodlně na zádech... a s pasivní, ale toužebnou dychtivostí čekáš, jak se tě v příštích okamžicích ujmou šikovné ruce svůdné asijské masérky... Ano, bavíme se tu o masáži penisu, čarovné to součásti kompletní erotické masáže. Ve světě velice oblíbená masáž penisu (lingamu) stojí na jedné z nejvyšších příček dosažitelných slastí. V hlavní roli bude tvůj nástroj nejmužnější a zároveň místečko z nejcitlivějších.

Tak se zasni, přivři oči, dech se zrychluje, rytmický tep rozpumpoval vše potřebné, myšlenky poletující tvou hlavou zvolna sestupují k hlavičce poněkud jižnější - lehce frivolně řečeno. A představuj si, jak v dlaních nádherné asijské dívky, tvůj penis sténá rozkoší a blahem.

Ptáš se, proč zrovna asijské dívky. A pro cizokrajné pojetí se sluší dodat i přesné znění: asiangirls.cz Protože právě tyhle exotické masérky, konkrétně filipínské krásky, se ti budou náruživě a vášnivě věnovat ve svém pražském masážním studiu, se slibným výstižným názvem Tantric Style. Téměř v centru velkoměsta, v ulici Kamenická v Praze 7, najdeš orientální tantrický ráj.

Tradiční kámasútra je lákadlo, které ani v moderním světě nenechá člověka chladným. Aby ne, vždyť žhavým vrcholem erotické masáže penisu bude doslova horký výron tvého semene, kterému ale bude předcházet jeho cílené potlačování a oddalování. Součástí bude hýčkání a laskání tvých varlat a celé intimní zóny. Už ta pouhá představa tě vzrušuje a dráždí? Tak příští destinace je celkem jasná: asijské erotické masáže, studio s webovými stránkami www.asiangirls.czOstych stranou, jde se na masáž prostaty

Rozpaky, ohledy, nejistota, stud, obavy... co všechno nám někdy brání říct si o to, po čem toužíme ? V běžných mediálních článcích se můžeme dočíst o tajemném ženském bodu G, vagína se skloňuje na potkání a poloobnažená ňadra vykukují z četných reklam. Ale když se začne mluvit na téma prostata, vybaví se většině obyvatelstva zdravotní aspekt a propagace přípravků na zmírnění obtíží. Tak dnes uděláme výjimku: představíme si masáž prostaty, jakožto intimní super zážitek, kvůli kterému mnozí muži chodí na erotické masáže, směle a nebojácně. A co víc, s vědomím, že se jedná o nedostižnou a skvělou záležitost, kterou si chtějí zopakovat. V průběhu erotické masáže prostaty dochází k naprosto důvěrnému kontaktu s masérkou, která má v tu chvíli jediný úkol: totiž věnovat se vašemu citlivému zadečku a jemnými prstíky poškádlit ono mystické místečko. A možná někomu chybí ten pomyslný krůček k tomu, aby se plně oddal a otevřel. Tak přesně kvůli tomu jsou tu asijské dívky, přítulné filipínské masérky s orientální vstřícností, které ovládají umění osobitého tantrického přístupu i tradiční masérské mistrovství. A vaše velkolepé mužství doplní svým ztělesněným ženstvím. Mají své jméno a říkají si: asiangirls.cz

K dokonalému prožitku z erotické masáže přispěje šikovná pomocnice ve formě latexové rukavičky. Pozadu nezůstane ani zvláčňující lubrikant. Přidáme nesporný půvab asijské dívky, její něžnou zručnost a diskrétní prostředí... a dostaneme perfektní výsledek: vaši spokojenost neboli vaše uspokojení.

Asijské erotické masáže najdete v Praze 7, Kamenická 37, v masážním studiu Tantric Style. Až překonáte ostych a rozhodnete se - svému unikátnímu mužskému orgánu - dopřát unikátní péči, svěřte jej asijským dívkám na pražské adrese: www.asiangirls.czJe libo lehké sádlo-máslo ?

anebo tomu můžeme říkat light BDSM, jak si přeješ. Tak jedna možnost je, otevřít internet a jen zírat... A pak je tu varianta užít si na vlastní kůži. Vše je o domluvě s masérkou. Prostředí může být hodně decentní, a přesto skrývat netušené povyražení. Nebo se můžeš ocitnout v provokativním pokojíku se slibnými rekvizitami, vystavenými v noblesní vitrínce.

V každém případě je dobré, aby atmosféra byla diskrétní, aby ses dokázal skvěle uvolnit. Tak jedno praktické řešení by tu bylo: mrknout na asiangirls.cz a v reálu pak omrknout asijské dívky, které jsou připraveny poskytnout ti slibovanou rozkoš, ve svém masážním studiu s názvem Tantric Style. To se nachází v Praze 7, Kamenická 37.

Možná si tam přijdeš dopřát klasické erotické masáže, ale třeba si budeš chtít zkusit i něco nového a uvědomíš si (zlehka svázanou) stránku své sexuality a zatoužíš po něčem zajímavějším. Prvky dominance nebo podřízenosti - to je, oč tu běží. Asijské dívky umějí být nesmlouvavě přísné a ty okusíš kouzlo submisivního otroctví. Ale klidně si role můžete prohodit a ty si nadřazenost budeš praktikovat na bezbranné křehké orientální krásce. Filipínské masérky, které se přizpůsobí tvým přáním, dokážou být nádherně oddané i poddané. A naopak, bude-li ti lépe vyhovovat pozice otroka, (ne)spoutané fantazii se meze nekladou. To vše může být součástí tradiční asijské erotické masáže, stačí se domluvit.

Lákavá nabídka s vůní orientálních dálek, i drsně tvrdá realita mužských potřeb - to je výzva. A půvabné asijské dívky vědí, jak si s ní poradit. Bé Dé eS eM... nalezneš v jejich pomyslném slovníku i smyslném repertoáru, ačkoli jejich původní exotická řeč je třeba odlišná. Společným jazykem je domluva, dohodnutá pravidla a společným cílem je tvoje mužská spokojenost. Stojíš-li o poučení tohohle typu, zvol: www.asiangirls.cz, podlehni dobrovolně asijským dívkám... a uvidíme, co vše si zasloužíš.Erotická masáž pro páry... vlastně proč ne ?

Člověk žije v zajetí určitých představ a stereotypů, denně se potýká s vlastními touhami, ruku v ruce s překážkami, které brání jejich naplnění. Každý má zažité nějaké vzorce chování a jednání, včetně toho, jak má vypadat relaxace, odpočinek, rozptýlení, regenerace. Mezi běžné formy patří kultura, sport, sex, meditace... každý má svůj recept. Ale kdo okusil, už dávno ví, že k nejlepším a nejkomplexnějším způsobům osvěžení těla i ducha prostě patří masáže. Variant masáží je bezpočet. Avšak není pochyb: ten příjemný bonus tělesného potěšení (který lze diskrétně nazvat masáž s možností happy-endu) je to, co činí erotické masáže královnami mezi ostatními. A to platí jak pro muže, tak pro ženy - po vrcholu přeci touží každý.

Pokud máte protějšek, se kterým jste šťastni, je to mimořádná životní výhra. A pokud jste spolu učinili ten úžasný krůček a dohodli jste se na společném intimním sdílení všeho krásného, máte první cenu a trofej nejcennější. Určitě si totiž umíte užít tu senzační záležitost zvanou erotické masáže pro páry. Společný orgasmus je náležitou prémií, kterou si váš vztah zaslouží. Tuto smělou myšlenku můžete hravě uskutečnit a řešení je na dosah. Realizovat ji můžete ve společnosti šikovné asijské dívky, kterou najdete na stránkách: www.asiangirls.cz

V masážním studiu Tantric Style, v jednom z útulných pokojíků na sedmičkově šťastné adrese (Praha 7, Kamenická 37), možná naleznete příští umocnění svého štěstí. Přijďte ve dvojici a svůdná filipínská masérka se bude věnovat vám oběma... případně může přihlížet vaší tělesné souhře, jak si budete přát. Spokojeni budete všichni. Asijské erotické masáže pro páry - to je nabídka, která se neodmítá. A ti zkušenější již vědí, proč...Erotické masáže zakončené vzájemným uspokojováním

Všichni známe pojem masáže a jako nejběžnější přívlastek slýcháváme masáže relaxační. Mnozí víme, že existují erotické masáže. Ale jen hrstka odhodlaných zažila i tu nevšední lahůdkovou bonusovou verzi erotické masáže se vzájemným uspokojováním. Proč si však neudělat život zajímavější a pestřejší. Zařaďme do svého slovníčku nové pojmy a obohaťme své dny či noci o fantazii a slovíčka: swingers, lesbishow, striptýz, skupinové či vzájemné uspokojování, sledování autoerotiky, masáž se šťastným koncem...

Věřte, že za takovými položkami nemusíte draze cestovat na druhý konec světa. Dostavíte se pouze do ulice Kamenická v Praze 7 a k tomu nepotřebujete letenku ani palubní lístek, maximálně tak lístek na tramvaj. Dostupné a přesto exotické, jsou asijské dívky, které vás na zmíněné adrese očekávají v masážním studiu Tantric Style. Pokud byste se chtěli předem podívat na aktuální fotografie masérek i interiéru, naťukejte na své nedočkavé klávesnici www.asiangirls.cz a uvidíte vše jasně a přehledně, včetně kontaktů a praktických informací.

Filipínské masérky, jejichž přirozenou touhou je vyhovět pokynům a přáním vašeho mužství, s asijskou příchylností a obdivem, se přizpůsobí vašim tužbám i choutkám. Dopřejete si masážní dobroty dle svého apetitu. Doprovázet vás bude orientální vstřícnost půvabných dívek... a je jen na vás, jestli jako optimální počet zvolíte jednu, dvě či tři... Zrovna tak bude čistě vaše volba, co (ne)budou mít na sobě a co všechno si budete chtít navzájem ukazovat, zda jste příznivcem pomalého svlékání nebo pružně svižné nahoty.

Zní to výborně, že ? Erotické masáže s happy-endem, asijské erotické masáže se šťastným koncem, vzájemné ukojení, nevinné bezúhonné počurání, vícenásobný orgasmus. Tak teď už jen tu správnou navigaci a určitě dosáhnete - v "tantrickém stylu"- výšin exotického erotického ráje, ale nohama pořád na zemi a v Praze, s asijskými dívkami neboli asiangirls.czErotická masáž jako podívaná ?

A proč ne ? Vždyť všechno na světě je tak relativní ! Slova, významy, pojmy, slovní spojení i jednotlivé výrazy. Ku příkladu taková trojka - ve světě známkování pouhá "dobrá". Zasaďme ji však do malinko jiného prostředí... a rázem získáme hodnocení "výborné". Všem nám totiž na mysl připlula super lákavá představa, to jest záležitost tří zúčastněných osob. A tyto myšlenky někdy prostě dorážejí tak dlouho, až prorazí. A člověk to chce zažít, osobně a opravdově. Ač se to možná nezdá, i v rámci asijské erotické masáže můžete dojít k zajímavému výsledku, možná i dvakrát podtrženému.

Správné erotické masáže se vyznačují propracovaným tradičním uměním, kvalitními masérskými službami a erotickou složkou, zajištěnou půvabem orientálních krásek. Klasické schéma, jeden klient-jedna masérka, ale může mít i další varianty, o nichž třeba ani nevíte. Tak co takhle přizvat masérky dvě a užít si erotickou masáž ve třech ? Půvabné asijské dívky budou střídavě hýčkat vaše tělo. Anebo jedna může zblízka pozorovat, jak si užíváte doteky její kamarádky. To ale není všechno: třeba se vaše sny a touhy toulají spíše tím směrem, kde byste rád přihlížel vášnivému vzájemnému hlazení dvou dívčích těl. Ani to není nesplnitelné.

V masážním studiu Tantric Style, v Kamenické ulici v Praze, jsou přesně takové asijské dívky, které vás provedou rajskou zahradou exotických radovánek. Mají i své webové stránky www.asiangirls.cz a věřte, že dokážou mnohé. Jsou to přece jednoduché počty: tři jsou více než dva, to se asi shodneme. A dvě masérky jsou víc než jedna, to je jasné. A pak už pochopitelně následuje znásobená rozkoš a vícenásobný orgasmus. No vida, jak jsme to hezky spočítali. A jaké je to vaše... oblíbené číslo ?Erotické masáže jako součást moderního životního stylu aneb písmeno eS v hlavní roli

Podle nadpisu usoudíte, že půjde o osvětový článek o prospěšnosti masáže, v dnešní uspěchané době. Tak dobrá, to by taky šlo. Ale zas by to nebylo takové vzrůšo, co si budem namlouvat. My se ale můžeme na masáže podívat i jinýma očima a trochu si pohrát... Chlap potřebuje k životu pár zásadních věcí, namátkou třeba: sport, soutěžení, stimulaci, svaly, silniční směrovky, systematičnost, seberealizaci, sílu, super schopnosti, soustavný servis, smyslnou slast, solidní software, společnost, soukromí, slávu, sytý steak, semtam studenou sprchu...

Napadá vás nějaké další slibné slovní spojení na eS ? Tak jedno výstižné by tu bylo, totiž: sexuální spokojenost. Může mít spousty podob. Ale vždycky jde ruku v ruce s pohodou a dobrou kondicí. Sexuální uspokojení, to je harmonie a vyrovnanost. Pokusili jsme se vysondovat, jestli existuje nějaká univerzální "uspokojující" záležitost, bez ohledu na věk a pohlaví. A ano, už asi tušíte výsledek: jsou to masáže. A protože je dobré chtít vždy ten pomyslný krůček navíc, dodejme alternativu pro dospělé: erotické masáže.

Asijské erotické masáže se vyznačují propojením klasických masážních zkušeností s orientálním půvabem dovedných masérek. Jde o spojení neodolatelné exotiky s tradiční kvalitou. Asijské dívky, jejichž dočasným pražským domovem je masážní studio Tantric Style, si můžete nejprve v klidu prohlédnout na webových stránkách www.asiangirls.cz Dalším krokem, patrně už mírně neklidným a žádostivě vzrušujícím, bude vaše návštěva studia v ulici Kamenická, Praha 7, kde vás atraktivní filipínské masérky dovedou k blaženému vrcholu. Čeká vás nezapomenutelný zážitek, skvělá ruční stimulace a vytoužený orgasmus. Erotické masáže nejsou sice lékem na všechno, ale určitě jsou báječným řešením pro mužské tělo i mysl, se zárukou spokojenosti.

Dvě nejdůležitější pánská Péčka

Všichni asi známe to oblíbené rčení "mít všech pět pé": znamená mít ty správné předpoklady, splňovat daná kritéria. Pánská Péčka, o kterých teď bude řeč, jsou výlučně o fungování mužského těla, totiž penis a prostata. Jistě budete souhlasit, že penis i prostata si zaslouží mimořádnou péči, protože bez jejich funkčnosti... by chlap prostě nebyl chlap.

Erotické masáže penisu či masáž prostaty, obojí je správně. Nicméně těžko si je člověk obstará sám. Efektivně nápomocné a zároveň mile rozkošné masérky - to je garance kvality. Takové jsou asijské dívky, dlouhovlasé uhrančivé filipínské krásky, které se na váš penis i prostatu těší v masážním studiu Tantric Style v Praze 7, Kamenická 37. Vaše výhradně mužské orgány budou laskány a hýčkány s orientální vnímavostí a exotickou přítulností.

Asijské erotické masáže lze na internetu dohledat v různých podobách, my máme však na mysli tu webovku nejlepší, s autentickými asijskými dívkami, a to: www.asiangirls.cz

S rozechvělým očekáváním a možná i mírně rozpačitým zaváháním, zvolíte osvědčené erotické masáže a asijské dívky, ale výsledkem budete stoprocentně nadšen. Vašich místeček nejdůvěrnějších se ujmou šikovné aktivní prstíky půvabné dívky, pocítíte smyslný příboj slasti a v konečném výsledku i příval energie a posilnění mužského já. Jemná masáž varlat, něžné vniknutí do zadečku, dotek tradiční kámasútry, erotogenní uragán. Těžko popsatelný prožitek, leč snadno popsatelná cesta: vydejte se do masážního studia Tantric Style v Praze 7 a přesvědčte se, že asijské dívky si s pánskými Péčky poradí prvotřídně parádně !Duchaplný dárek pro tělo = voucher na erotickou masáž s asijskými dívkami

Hledáte ten správný dárek, nic originálního se vám vymyslet nedaří, tápete mezi praktickými spotřebiči a dekorativními blbůstkami. Taky jsem byla v té situaci: jak obdarovat milovanou osobu, když (skoro) všechno už tu bylo ? Existuje však něco, co každého mužského nadchne a potěší vždy, a to je představa erotické masáže. Já vím, k realizaci je někdy zdlouhavá cesta, ale vy ji přece chcete usnadnit a svému milému tuto radůstku dopřát. Zakoupíte tedy voucher na erotickou masáž. Kritérií výběru může být mnoho, ale vždy je důležité a naprosto nejpádnější... osvědčené doporučení. Já jsem dala na rady svého dlouholetého kolegy, který zná dobře mne i mého partnera. Potvrdil mi, že dárkový poukaz na asijské erotické masáže, je určitě ta pravá volba, která nezklame. A musím uznat, že měl pravdu a erotická poukázka nakonec slavila ohromný úspěch.

Vybrala jsem konkrétně masážní studio Tantric Style, i vzhledem k jeho výborné dostupnosti nedaleko pražského centra. Nachází se v ulici Kamenická, Praha 7. Ale to není jeho jediné plus. Unikátní filipínské masérky, které si říkají asiangirls.cz jsou nejen půvabné, ale i nebývale vstřícné a manuálně zručné - což je pro potřeby masáže fakt podstatné.

Jistěže můžete pěšky dojít do masážního studia a poukázku tam obstarat, ale daleko pohodlnější - a vlastně i pro všechny diskrétnější - je pořídit vše na internetu, elektronickou cestou. Není nic snadnějšího než kontaktovat www.asiangirls.cz a objednat dárkový voucher na erotické masáže. Váš protějšek vám bude vděčný. A to si pište, že příště bude, mezi dárečky, opět vyhlížet tu nenápadnou obálku s nápaditým masážním voucherem.

Co všechno si můžete dát v masážním studiu - čili lákavé menu asijských dívek v Praze

Tak předně si je představme, zmiňované asijské dívky: mají své internetové stránky www.asiangirls.cz a mají i své masážní studio s útulnými pokojíky, s názvem Tantric Style. Masážní studio sídlí na Praze 7. A šťastnou sedmičku, respektive trojku, má i v přesné adrese: Kamenická 37.

Asijské dívky, v tomto případě jde o filipínské masérky, vám poskytnou širokou škálu rozličných službiček, patrně nejvýstižnější trojsloví by bylo: asijské erotické masáže.

Na stránkách asiangirls.cz si můžete prohlédnout aktuální fotky masérek i jejich rozpis. Uvidíte i reálné fotografie interiéru, s vábivými rekvizitami a pěkného čistého prostředí, na kterém si studio zakládá. Vybírat můžete z různých druhů masáží, z nichž jmenujme např. tyto: tantrické erotické masáže, masáž penisu i prostaty, nuru masáže, relaxační masáže pro páry, masáže celého těla zakončené vzájemným uspokojováním, tantra masáže pro muže i ženy... to vše s možností happy-endu, neboli příběh se šťastným koncem.

A protože každý ví, že v dnešní moderní době je vše tzv. "o komunikaci", tak i v případě asijských dívek je vše o domluvě s masérkou, případně masérkami. Můžete si tak základní nabídku lákavého menu obohatit o chutné položky typu: lesbishow, striptýz, kámasútra, přihlížení autoerotice, light BDSM apod. A taktéž modifikovat počet zúčastněných.

Nespornou výhodou masážního studia Tantric Style je i noční provoz, pokud je to třeba pro vás přijatelnější než denní světlo. A kdo touží darovat radost ještě někomu dalšímu, může zakoupit dárkový voucher na erotické masáže, poukaz na potěšeníčko s asijskými dívkami.Erotické masáže... chtějte ty prvoligové

Masáže a sport - dvě disciplíny, které spolu mohou souviset. A nemáme teď na mysli masáže sportovní, i když ty jsou také jistě vyhledávané a potřebné. Jde spíše o to, že i v rámci masáží, tak jako v mnoha odvětvích člověčích aktivit, najdete takové, které jsou prvotřídní top, ale i takové, které jsou na chvostu tabulky.

Erotické masáže jsou specifickou odrůdou, totiž skvělým spojením klasického masírování a smyslně erotické dimenze. Obohatíme-li erotické masáže o exotický dotek orientu, získáme výslednou znamenitou souhru ducha i těla, která je prazákladem veškerého fungování lidského organismu, vše ověřeno letitou tradicí: totiž asijské erotické masáže.

Masážní studio Tantric Style patří mezi ty podniky, kam se rádi budete vracet. Je výtečně dopravně dostupné a naleznete v něm kvalitní masérské služby, v podání asijských dívek. Asiangirls.cz - jak si říkají, jsou filipínské krásky, jejichž výkon rozhodně zařadíte mezi ty lepší. Proč se spokojit s nějakým přeborem či divizí, když můžete mít první ligu. Ve sportu taky dáte přednost podívané na "efektivnější" hráče, pokud bychom se chtěli uchýlit k jakémusi srovnání. Takže co se teď uchýlit do příjemného pokojíčku a dopřát si takové soukromé utkání, s počtem poločasů dle vašeho přání. Jasným vítězem bude váš orgasmus a spokojeni budou odcházet všichni účastníci. Pomyslné erotické hřiště se nachází v ulici Kamenická 37, v Praze 7. Dresy dolů... nebo jen částečně - jak budete chtít.

A věděli jste, že slovo sport původně znamená obveselení či rozptýlení ? A že masáž je nejstarší formou terapie ? A pokud jde o erotiku, že nejbližšími pojmy jsou tělesnost a pohlavnost ? A že Asie je kolébkou veškerých kultur i civilizace ? A máme vítěze: asijské erotické masáže, s medailí nejcennější. Fanděte týmu: www.asiangirls.czDostal jsem jako dárek: poukaz na erotické masáže

no a teď se s vámi musím podělit o ten nezapomenutelný zážitek. Abych to uved na pravou míru, jsem spíš z těch, kdo ocení lístek na hokej anebo vstupenku na rockfest. Ale nedávno mě moje drahá polovička překvapila obálkou, ze které na mě vykukovala ležící, cudně obnažená asijská dívka, samozřejmě že na fotce. Ukázalo se, že je to "Dárkový poukaz na jednu nezapomenutelnou hodinu tantricko-erotické masáže", jak na něm doslova stálo. No, v tu chvíli už jsem stál taky, co si budem povídat.

Tak jsem šel. Byl jsem krapet nervózní, to se přiznám. Ale obavy se dost rychle rozplynuly. Dorazil jsem na místo, v ulici Kamenická 37 v Praze 7. U vchodu se mě ujala příjemná recepční a dovedla mě do moc pěkného masážního studia, které má v logu nápis Tantric Style a něco jako stylizovanou asijskou kytku. Všechno tam bylo hezky uklizené, voňavé a čisté. Moje masérka, jak se ukázalo, byla dlouhovlasá filipínská dívka, něco málo přes dvacet. Nejdřív mě zavedla do sprchy a celého si mě umyla, s pěnivým gelem a nabídla mi měkkou osušku. Pak jsme se přesunuli do pokoje, kde byla pořádně intimní atmosféra, svíčky, tlumená relaxační hudba - asi něco orientálního, to jsem přesně nepoznal. No a pak jsem si prožil hodinku opravdové rozkoše... jo, já vím, zní to jako reklamní věta, ale prostě to tak bylo. Ruční stimulací mě dovedla k vyvrcholení. Užil jsem si to tantrické umění, jak tomu říkají. Oficiálně se to nazývá asijské erotické masáže.

A ptáte se, kde že ta moje všímavá ženská pořídila tuhle rozkošnou poukázku ? Na adrese: www.asiangirls.cz No a já dodávám, že příště bych šel klidně zas. Ale možná dostanu lístek na hokej, kdo ví, protože jsem po erotické masáži vypadal asi až moc nadšeně. :-)Erotická masáž není nevěra

... a to ani náhodou ! Také už jste se setkali s tímhle scestným názorem ? A zamysleli jste se, kdo tohle nejvíc prosazuje ? Většinou závistivci, kteří nic pěkného nejsou schopni prožít a tudíž jsou nepřející a tak se snaží takhle moralizovat.

Pokud si vyberete kvalitní masérské služby a zvolíte profesionální masážní studio, není se čeho obávat. A správný masážní salon se pozná tak, že celý tým je diskrétní, že všechny důvěrné informace zůstanou tam, kde vznikly. Podle kladných ohlasů našich čtenářů, takové je masážní studio Tantric Style, sídlící v Praze 7 v Kamenické ulici.

Asijské dívky, jak je výstižně zvolena jejich webová adresa: www.asiangirls.cz jsou tím týmem, který vás nezklame. Ve svém pražském masážním studiu se na vás těší přitažlivé filipínské masérky, které vám dokážou, že asijské erotické masáže jsou hodnotnou odměnou, kterou si zasloužíte. Vše je o domluvě s masérkou, respektive masérkami - to podle toho, jak moc budete při chuti.

Ladné pohyby asijských dívek, učiněná radost, vtělená pohoda, enormní slast, náramné potěšení... mohli bychom pokračovat donekonečna: erotické masáže oplývají samými superlativy. Bonusem nejchutnějším bude happy-end, vaše šťastné zakončení v podobě orgasmického vrcholu... anebo se má psát orgastického... ?? Tak či tak, vzletné věty nechme stranou, užívejme života, dokud to jde. Erotická masáž není nevěra, nejde o sexuální služby. Záruka taktního přístupu a garance kvalitního prožitku, to jsou asijské erotické masáže, přímo v Praze, v masážním studiu Tantric Style.Není masáž jako masáž

Víkend na spadnutí, pátek odpoledne. Jakou formu odpočinku zvolit ? Jaká relaxace bude ta nejlepší ? Tentokrát jsem měl jasno: žádné vysedávání u počítače, žádné kamarádění se zasutou krabicí osahaných časopisů pro pány.

Zvolil jsem variantu masáže. Udělám něco pro svoje tělo, posílím svoji kondici i mysl. Takže již v předstihu jsem nalistoval seznam míst poblíž, kde se masáže poskytují. Objednáno, potvrzeno, hotovo. Z natěšeného rozjímání mne vytrhlo zavrnění mobilu: "...tady masáže, velice se omlouváme, ale..." No tak nic, vidina slibované masáže se rázem rozplynula. Technické příčiny, to se může stát. Takže co teď ?

Najednou mě něco napadlo: což takhle spojit dvě příjemnosti dohromady a zkusit zadat erotické masáže. Ale podle čeho vybírat ? Jasně, kouknu na stránky a zapojím intuici, ale přece jen, chce to i konkrétnější doporučení. Kamarád nedávno mluvil o skvělé zkušenosti z jakési asijské erotické masáže a bylo to prý nedaleko od pražského centra a byly tam, dle jeho slov, úžasné filipínské masérky provozující tantrické erotické masáže.

A mám to: www.asiangirls.cz, to je ono, tam to zkusím. A ukázalo se, že kamarád ani v nejmenším nepřeháněl. Co vám budu povídat: masážní studio, jak má být - čisté, diskrétní, kvalitní. Krásná exotická masérka přívětivě vstřícná, s dlaněmi i prstíky šikovnými. Odcházel jsem jak znovuzrozený. K dispozici sedm dní v týdnu, s možností i pozdně večerní masáže. Kontakt na masážní studio Tantric Style jsem si uložil do mobilu jako rychlou volbu, protože tam se určitě rád budu vracet.Masáže tradiční i netradiční

Znáte ten pocit, že byste si něco dali...ale pořád nemůžete přijít na to, co by to mělo být ? Jestli nějakou mraženou dobrůtku, žhavou službičku, prožitek, prostě vzrůšo ?

Ačkoli by vás to možná nenapadlo, nejlepším a nejkomplexnějším dárečkem pro vaše tělo jsou masáže - pomyslný kopeček šlehačky na dortíku všech dostupných zážitků. Masáž znamená uvolnění svalstva i procítěnou relaxaci vaší mysli. Na základě masáže si uvědomíte fungování vašeho organismu, posílí vaši formu i výkon.

A teď si představte něco, co všechny vaše dosavadní tradiční zážitky povýší na netradiční super zkušenost, a to velmi příjemným a vlastně zdravým způsobem. Máte tu čest s nedostižným fenoménem, můžete si dopřát úchvatné spojení erotična s klasikou: totiž erotické masáže. Ošlehačkovaný dortík vašich předchozích zkušeností bude opatřen onou pomyslnou ocukrovanou mandličkou na vrcholku, nebo chcete-li, krůpějkami lahodné polevy (pro příznivce mokřejší verze).

Erotické masáže mohou mít různou úroveň, takže je potřeba obezřetně vybírat z nabídek masážních studií. Okusit kouzlo orientu a půvab asijských dívek můžete i v lokalitě Praha. Taková báječná kombinace existuje a jmenuje se, jak jinak, než: asiangirls.cz

Sídlí v masážním studiu s názvem Tantric Style v Praze 7. Vyberete si z nabízených druhů masáží - tantrické erotické masáže - tu pravou a zvolíte masérku, která vás nejvíce zaujme. Příště to může být ta samá, už osvědčená, anebo si objednáte třeba její kamarádku. Variantou samozřejmě může být i přítomnost dvou masérek, v rámci jedné masáže. Lákavé, že ? Anebo... co kdybyste vzali svůj protějšek, abyste si masáž užili ve dvojici ? Tak tohle všechno vám poskytnou asijské dívky, objednáte-li si jejich senzační asijské erotické masáže.Když se řekne: erotické masáže

Když se řekne erotické masáže...co se vám vybaví ?

Vzdálené destinace cestovních kanceláří ? Dráždivý film z lechtivého prostředí takzvaných salónů ? Otřepaná rekvizita narychlo spíchnutých rádoby erotických povídek ? Anebo služby nejistých kvalit ? Samá voda ! řečeno prostořekými slovy dětské hry.

Takže, pokud souhlasíte, malinko vás teď možná zasvětíme a uvedeme pojem erotické masáže na pravou míru.

Masáže jako takové mohou mít různé přívlastky, které můžou (ale nemusejí) vypovídat o tom, o čem to celé je. Mohou se zaměřovat na různé části vašeho těla, některé potřebují k realizaci nákladné vybavení, jiné chtějí podmiňovat vaši účast koupí předražených produktů.

Správná erotická masáž však bude oplývat především zručností šikovné masérky, její školenou odborností a v neposlední řadě jejím půvabem, protože řeč je o orientálních kráskách. Asijské dívky, které máme na mysli, mají své masážní studio přímo v Praze 7. Výstižně řečeno: asiangirls.cz

Tantrické erotické masáže, které vám, na citované adrese, nabídne masážní studio Tantric Style, patří k tomu nejzajímavějšímu, co můžete v Praze potkat. V moderním útulném interiéru, v ulici Kamenická 37, na vás čekají nádherné filipínské masérky, které splní všechna vaše přání - s radostí, oddaností a obětavostí, která je asijským ženám přirozeně vlastní. Budete se cítit jako v ráji, a přesto neopustíte hranice velkoměsta. Asijské erotické masáže jsou skvostnou kombinací kvalitní masážní klasiky a tělesné rozkoše, obohacené o exotickou dimenzi smyslného hýčkání, vše diskrétně a dostupně.Proč půjdu znovu na erotickou masáž ?

Situace je následující: tak v peněžence mám bankovku, která svou nominální hodnotou připomíná přelomový letopočet současného tisíciletí. Co já s ní udělám ? Jak ji nejlépe zužitkovat ? Jistě, dala by se proměnit třeba za stovky laciných nanuků nebo bych si mohl koupit něco takzvaně užitečného do domácnosti...

Ale víte co ? Už vím, co udělám: já si dopřeju pochoutku v podobě tantrické erotické masáže. Ta má totiž pro mne tu správnou hodnotu - cenu, kterou nelze vyčíslit. Můžete kalkulovat sebevíc, nakonec stejně zjistíte, že největší význam pro člověka má to, co přispěje k harmonizaci vašeho těla, co vám dodá životní vzpruhu a uvolní stres. To, co se opravdu počítá, je vaše kondice, psychická i fyzická odolnost a síla, s níž se poperete s běžnou všednodenností. Velice pohodovým a dostupným řešením mohou být právě masáže. A ještě přepychovější verzí jsou přímo erotické masáže. A ano, máte pravdu: úplný top představují věhlasné tantra masáže, ať máme výčet kompletní.

Můj zážitek z erotické masáže vznikl vlastně náhodou. Jako náhradní program jednoho zvláštního večera, který měl ještě podivuhodnější průběh a pohádkový závěr. Původně bezcílným bloumáním jsem narazil na webové stránky www.asiangirls.cz, na kterých mě zaujala fotka půvabné filipínské masérky. Uvědomil jsem si tehdy, že to je přesně to, co v tu chvíli potřebuju. Neváhal jsem a ještě týž den jsem si nechal naservírovat opravdovou masážní delikatesu - tantra masáž. Odehrálo se v masážním studiu Tantric Style, v Praze 7. Ale zážitek byl přímo nadpozemský, jako z jiného světa, s vůní dálek a půvabem exotické asijské dívky. Prožil jsem absolutní vrchol slasti. A moje tělo teď opět prahne po této, už dříve poznané rozkoši. Takže já už vím, kam dnes zamířím. A vy ?Jak mi erotická masáž zachránila manželství

Zní to neuvěřitelně, že ? A taky přitažené za vlasy... No ale stalo se. Začalo to příběhem hodně banálním - vkrádající se stereotyp dlouhodobého partnerství, nuda, pocit přežívání. Člověk měl chvílemi dojem, že už ho nic pěkného nečeká. A protějšek začne naznačovat, že se porozhlédne jinde... prostě patová situace.

Jednoho krásného slunečného dne se ale probudíte a zčistajasna vás napadne něco, s čím jste předtím rozhodně nepočítali: okořenit vztah nějakou novou radůstkou, osvěžit intimní strunu, zažít něco tělesně vzrušujícího i duševně uvolňujícího, ochutnat jakýsi zážitkový pamlsek pro dva. V mém případě padla volba na erotické masáže.

Asijské erotické masáže, objednávkový formulář, dohodnutý termín, přijdeme ve dvojici, bude se nám věnovat filipínská masérka ve svůdném prádélku. To vše jsem pořídila na adrese asijských dívek v Praze, konkrétně www.asiangirls.cz

Ve stylově zařízeném masážním studiu Tantric Style jsme prožili přesně to, co erotické masáže slibovaly: dokonalý fyzický prožitek, orientální vstřícnost, respekt k našim přáním. Ten magický večer se stal naší opojnou inspirací i do budoucna. Pomyslná jiskérka znovu zažehla plamínek naší touhy a vášně. Připomněli jsme si navzájem, co pro sebe znamenáme i co nás k sobě stále přitahuje a vábí.

A tak si tuhle exotickou laskominku - asijské erotické masáže - dopřáváme od té doby víceméně pravidelně. Manžel je nadšen a vždy spokojen. A já zase vím, kdy a kde k jeho uspokojení dochází - jsem totiž vždy u toho... a vlastně si to užívám taky.Pro koho jsou tantrické erotické masáže ?

Ptáte se, jestli jen pro muže ? Váháte, zda i pro ženy ? Či výlučně pro páry ? Anebo zkrátka pro všechny dospělé ? Tak tentokrát "déčko" bude správně: tantrické erotické masáže jsou, v naší populaci, záležitostí vskutku čím dál rozšířenější a oblíbenější, a to plným právem.

Tantra masáž uvolní vaše znavené tělo, harmonizuje vaši rozladěnou psychiku, posílí vaši kondici a celkově aktivuje všechny příznivé síly ve vašem organizmu. Tantrické masáže jsou báječným způsobem objevování vlastní sexuality, mnohdy netušené.

Tantrické erotické masáže jsou formou rituálu, s pradávnými kořeny, které čerpají z tradiční taoistické filozofie. Unikátním propojením s prvky klasické masáže vzniká jedinečný výsledek: totiž důmyslný prožitek vzrušení i uvolnění, podpořený půvabem šikovných masérek. Asijské dívky, které lze nalézt na asiangirls.cz, takové jsou. Vyznačují se orientálním kouzlem a masérskou zručností. Budou se vám věnovat s nebývalou něhou a asijskou oddaností. Zažijete smyslnou extázi, dopřejete si přepych tantrické masáže. Bonusem je skvělá dostupnost masážního studia Tantric Style v Praze 7, Kamenická 37.

Dejte se na svou novou cestu za sebeobjevováním, začněte s něčím, co až dosud bylo jen součástí vašich neuskutečněných snů. Realizujte své nejniternější erotické představy, užijte si potěšení tantra masáže. Ač luxusní, přec dostupné. Erotické tantrické masáže jsou tu pro každého, jsou tu pro vás. Vaše tělo vám poděkuje. Za pevné doteky zkušených masérek i jejich nevinnou voňavou jemnost. Za osobní citlivý přístup a dokonalou péči. Ale především za nedostižnou práci s (nad)pozemskou energií, kterou mistrně ovládají. A napříště vaše prsty podvědomě naťukají na klávesnici... již osvědčené asijské dívky v Praze.Když je řeč o nuru gelu...

...jste v obraze ? Tušíte, o čem dotyčný mluví ? Že by zas nějaká želatinová vymyšlenina ? Nevíte, kde byste ho měli v prodejních regálech hledat ? Máte pocit, že by mohlo jít o kulinářskou specialitu ? Nejste tak daleko od pravdy, neboť nuru gel, ač používán na pokožku, svým způsobem lahůdkou je. Jde totiž o specifickou masážní substanci, která se používá pro některé erotické masáže.

Nuru v překladu znamená kluzký či klouzavý. A tím je řečeno téměř vše. Erotické nuru masáže zkrátka využívají výjimečné vlastnosti nuru gelu, aby váš zážitek byl ještě dokonalejší a vaše tělo spokojenější, efekt jaksi cíleně mokřejší a výsledek působivější.

Zdaleka ne každé masážní studio poskytuje tuto exkluzivní záležitost. Nuru gel, v rukách svůdné filipínské masérky, to je povýšení orientálního rituálu dvou nahých kluzkých těl. A takový prožitek vám nabídne masážní studio Tantric Style, sídlící v Praze 7.

Pro zastánce svižného online objednávání: www.asiangirls.cz

Představme si nyní tento zázračný přípravek podrobněji: nuru gel je výtažkem z mořských řas. Má pozitivní fyzikální vlastnosti a blahodárný vliv na lidskou kůži. Jeho aplikace vás nebude rušit žádnou zbytečnou vůní, vyznačuje se neutrálním a vlastně nevýrazným vzhledem a snadnou smývatelností. Avšak jeho fyzikální vlastnosti jsou překvapivě vynikající. Má ohromnou schopnost zbavovat organismus stresu a zbytečného napětí. Přinese vašemu tělu osvěžení i uvolnění. Svojí exotickou silou zaktivuje vaši skrytou energii a docílí tak vaší maximální relaxace. Oč obyčejnější vzhled, o to oslnivější účinek, to je - na první pohled nenápadný - nuru gel, váš příští společník asijské erotické masáže, pokud se necháte zlákat... a věříme, že určitě ano.Erotická masáž

Využití masážní techniky pro erotické potěšení. Pro erotickou masáž je naprosté sexuální vzrušení hlavním cílem. Při této masáži masérka, která provádí erotickou masáž,  většinou odkryje části těla klienta, jako jsou tříslo a intimní zóny. V průběhu erotické masáže se největší pozornost upírá právě k těmto částem těla klienta — masérka se klienta osobitým a velmi důvěrným způsobem dotýká pro zajištění maximálního sexuálního vzrušení.

Erotická masáž může být také využita jako součást milování a její metody mohou být použity pro zlepšení efektu dalších sexuálních technik. Luxusní erotická masáž se nabízí v tantricko masážních salónech a studiích (hlavní je nesplést si tyto studia a salóny s místy, kde se provádí léčebná masáž). 

Erotická masáž  je zpravidla prováděna pouze profesionálně vyškolenými masérkami, které prošly veškerým školením a dokáží individuálně a důvěrně přistupovat ke každému klientovi. Kromě profesionálních návyků, jsou všechny masérky poskytující erotické masáže velice atraktivní a sexuálně přitažlivé. Je jen na klientovi zda si vybere jednu nebo několik masérek podle svého vkusu. Citlivá masáž s půvabnou masérkou Vás zajisté příjemně překvapí a budete vzrušeni všemi dotyky a jemností nahé masérky k Vašemu tělu.

Všichni klienti, kteří vyzkoušeli erotickou masáž a pocítili to úžasné potěšení, se znovu rádi vracejí do masážních salónů a studií pro další luxusní zážitek. Z důvodu dopřát si odpočinek a relaxaci alespoň občas je nejenom příjemné, ale i užitečné, protože kvalitní a správná erotická masáž je nádherný prostředek na zbavení stresu. A nejenom již řečeného stresu, ale i některých svalových a nervových bolestí. V erotické masáži je totiž zahrnuto nejen erotické vzrušení, ale i masáž jako taková.

O prospěchu erotické masáže se již ví mnoho. Pokud Vás trápí vracející se bolest svalů, musíte najít vznětové body této bolesti a profesionální masérka Vám tyto svaly pečlivě namasíruje a plně je uvolní. Pokud budete erotickou masáž pravidelně provozovat, bolest se pomalu ale jistě vytratí pomocí krásných a silných zážitků. Doporučujeme Vám a navštivte masážní salon s opravdovými asijskými profesionálkami v Praze 7, Kamenická 37, www.asiangirls.cz.Jak si v pohodlí Prahy užít rozkoš asijských masérek aneb Nejčastější mýty o masážních studiích

Nedočkavé milénium se před pár lety překlopilo a na pomyslném počítadle přisunulo třetí kuličku. Technologickými vymoženostmi se to jen hemží, pokrok se raketově a nezadržitelně řítí vpřed a vzhůru. Leč obyčejné lidské touhy zůstávají, leckdy roztomile přízemní. Zrovna tak jako přání zažít něco mimořádného. Tělesná rozkoš, vůně ženského těla, dotyky šikovných dlaní, půvab dívčích siluet - to jsou položky, které nelze jen tak něčím nahradit, byť by patentovaný společník disponoval slibnými výkonnými watty.

Zkusme nyní popustit prostopášnou uzdičku naší nezkrotné fantazie a pokusme se propojit zdánlivě neslučitelné. Představme si exotickou orientální krásu a profesionální masérské umění, v dosahu běžné pražské dopravy: asijské dívky, dostupné tady a teď. Verze pro moderního čtenáře elektronického věku: asiangirls.cz

Pokud bychom se chtěli ponořit do historie relativně nedávné, však spadající již nenávratně do století minulého, patrně bychom narazili na spoustu předsudků, které (někdy zbytečně, jindy možná oprávněně) brzdily realizaci mužských fyzických tužeb. Jak to kdysi vypadalo, ohlédneme-li se o takovou jednu či dvě generace zpět?

Klasický mýtus, který se okamžitě vkrade do neodbytné mysli: aha, půjdu na erotickou masáž, ale kdo ví, co to je za služby. Za zrcadlem jistě číhá nějaký pasoucí ochránce, při tom mu asistují všudypřítomné kamery, o diskrétnosti nelze hovořit ani náhodou. Spolehlivost zaměstnankyň byla sporná. A následovalo úzkostné tušení, jak je to s tou hygienou, vynořily se pochybnosti o původu nepříliš důvěryhodné obsluhy a třeba i strach z okradení.

Tak tyhle mýty už naštěstí opravdu patří do staré truhlice někdejších dobových kulis. Prožitek bývával nesmyslně ochuzen o uvolňující dimenzi, protože zákazník si hlavně hlídal kapsy a střežil pověst, zmítal se v pokušení využít nabízené služby mnohdy neprofesionálních pseudokvalit. Mýtus pochybných kamrlíků s nevalnou pachutí... je už vážně passé.

Relaxace v dnešním slova smyslu je o něčem jiném. Jak nám řekl manažer masážního studia asiangirls.cz: "Naší největší radostí je to, když se k nám klienti rádi vracejí. Hosté oceňují především kvalitu tantrické erotické masáže, v podání našich unikátních a půvabných filipínských masérek. Samozřejmostí je naprostá diskrétnost a mlčenlivost personálu. Dalším naším nesporným kladem je dopravní dostupnost, nedaleko pražského centra. A v neposlední řadě útulnost a čistota interiéru našeho studia, na které si zakládáme." Pro úplnost dodejme, že zmiňované masážní studio Tantric Style se nachází v Praze 7, v ulici Kamenická 37.

Přístup asijských žen vůči muži se vyznačuje oddanou úslužností a neutuchajícím obdivem. Přidáme-li cizokrajný půvab dlouhovlasých krásek a školenou masérskou profesionalitu, získáme profil oné originální asijské dívky, za kterou se budete rádi vracet, jakmile jednou okusíte její nedostižné umění. Asiangirls.cz mají, jakožto prioritu veškerého svého počínání, ambici vyhovět každému jednotlivému klientovi. Avšak je možné přijít i ve dvojici, umocnit zážitek z erotické masáže a docílit tak maximálního celkového uspokojení. Předností tohoto masážního studia je dosažitelnost, diskrétní a čisté prostředí, příjemná důvěrná atmosféra, záruka kvalitní práce šikovných rukou... s dotekem orientu a s asijskou obětavostí. Mýtům odzvonilo, neopodstatněné chmury ponechme zašlému minulému tisíciletí. Obavy z návštěvy placeného studia - rovná se překonaný mýtus. V dnešní době máme možnost mít masážní erotickou kvalitu, kompletní službu na úrovni, se vším všudy. Tak ji hledejme na správných místech. Vše potřebné (elektronicky) lze nalézt na: www.asiangirls.cz Vše potřebné (naživo) lze nalézt v masážním studiu Tantric Style: Praha 7, Kamenická 37.

Těšíme se na Vaši návštěvu, tým Asian GirlsSkvělá erotická masáž a rituál smyslů

Luxusní rituál erotické masáže je dokonalým zážitkem Tantry. Zažijete dokonalou a láskyplnou péči masérky. Uvolnění celého těla a probuzení všech pěti smyslů, slast zvuků, vůní, doteků a chutí.

Erotická masáž je silně relaxační technika, která směřuje do meditační atmosféry. Rituál smyslů je jedinečná prožitková záležitost, kterou stojí za to vyzkoušet k maximálně spokojenosti. Luxusní tantrická erotická masáž pak navazuje na propracovanou olejovou techniku masáží celého těla, kde se střídá intenzita a různé druhy doteků.

Konečnou technikou erotické masáže je masáž Vajry ( mužské pohlaví ). Vzniká zde vzrušení a probouzí se sexuální energie, se kterou se v průběhu erotické masáže pracuje. Technika je založená na vyvažování vzrušení na plus a mínus bodě. Luxusní tantrická erotická masáž Vám přiblíží prožitek odlišný běžné mužské sexuality. Energie se také rozvádí z pohlaví do celého těla a stěžejní je dýchání.

Zážitek z erotické masáže je pokaždé jiný a je individuální. Erotická masáž prospívá svojí silně relaxační formou k načerpání nové životní energie a k harmonizaci těla i ducha a také slouží jako inspirace, jak jinak pracovat s vlastní sexualitou. Takové masáže naleznete například v pravém asijském masážním salonu Asian Girls, Kamenická 37, Praha 7, www.asiangirls.cz.2 x 5 důvodů, proč zažít tantrickou erotickou masáž

1. Asie je kolébkou dávných civilizací, většiny světových náboženství, tradičních kultur a spousty dalších fenoménů, které si ani už neuvědomujeme. Je však jedna přetrvávající disciplína, která hraje důležitou roli i v životě dnešního moderního člověka a provází jeho potřeby po tisíciletí, průběžně a napořád, a to jsou masáže. Vycházejí z klasického taoistického pojetí, vědění o principech cesty a podstaty bytí. Asijské masáže se vykrystalizovaly do mnoha podob a variací. Nicméně vždy je jejich prvotním základem precizní práce s tělesnou energií, soustředění na pravidelné a hluboké prodýchávání a rozmanité meditační prvky. Přidáme-li bonus smyslného hýčkání, získáme nevšední zážitek, zvaný erotické masáže. Stimulace šikovných rukou asijské masérky Vás dovede až do pomyslného ráje, s kýženým vyvrcholením.

 

2. Souboj se stresem je něco, čemu se nevyhne nikdo. Málokteré slovo je tolik skloňované v dnešní uspěchané době, jako právě stres. A zrovna tak je nepřeberně způsobů a metod, jak stresu čelit a vypořádat se s ním. Někdo se snaží vzniklé přepětí vyřešit stovkami najetých kilometrů na bicyklu, jiný se obloží gastronomickými pochoutkami, mnozí sázejí na propagované medikamenty. Ale tvor osvícený jde a objedná se na masáž. A klient zkušenější jde a objedná se na erotickou tantra masáž. Proč ? Protože je pro lidský organismus naprosto unikátní, ve svém celkovém blahodárném působení. Jedinečnost tantrické erotické masáže tkví v tom, že zahrnuje jak fyzickou, psychickou a emocionální, tak i sexuální složku - řekněme takový šťastný čtyřlístek všech důležitých položek. Nic podobného vám žádná jiná "anti-stresová" záležitost nenabídne. Přeci nehodláte cpát bankovky psychoanalytickým poradcům. Nebudete snad investovat do devastujících umělých chemických preparátů. V boji se stresem vsaďte na přirozenost a ozdravnou sílu tělesného dotýkání, to jest na masáž.

 

3. Ideální žena, ideální milenka - věčné a vděčné téma. Můžete namítnout, že toto není sci-fi román ani pohádka. A máte pravdu. Nechme ale stranou chiméry a báchorky a zamysleme se racionálně, zauvažujme věcně. Pokud existuje ženská bytost, která se nejvíce přibližuje ideálu, z čistě chlapského pohledu, je to Asiatka. Totiž asijské dívky a ženy jsou věhlasné svojí úslužností a oddaností vůči muži. Jsou přizpůsobivé, hýčkající a navíc půvabné. Asijské dívky v sobě mají křehkou něžnost i potřebnou sílu, aby se mohly, s neúnavným obdivem, věnovat mužskému tělu a jeho potřebám. Jsou neodolatelné a jsou roztomilé, disponují klasickými tradičními masérskými dovednostmi, zrovna tak jako svůdným přitažlivým zevnějškem. Asijské dívky jsou prostě ideální masérky. A je to jen na Vás: možná jste jejich kouzelné umění už zkusili anebo se teprve k tomuto kroku chystáte. Každopádně, nezůstane při jedné návštěvě. Smyslný zážitek si budete chtít dopřát zas a znova.

4. Anatomie a zdravověda: řeklo by se takové nezáživné přednáškové náměty. Podívejme se však na lidský organismus jako na souhrn svalů, kostí, kloubů, kůže, nenahraditelných orgánů a spousty dalších termínů a pojmů, které by nám nabídly medicínské učebnice. Tantrické masáže mají blahodárný účinek na celý komplex jevů v našem těle. Začněme vnější slupkou každého z nás, totiž pokožkou. Masážní gel, který se používá při masírování, se báječně roztírá a zanechává pleť vláčnou a hebkou, nikoli mastnou. Znalcům netřeba připomínat, že nejlepší verzí je tzv. nuru gel, výtažek z mořských řas, který má specifické terapeutické vlastnosti a povyšuje obyčejnou masáž na exotický zážitek. Dalším nesporným přínosem tantrické masáže je následné uvolnění svalstva, regulace lymfatického proudění, zlepšení krevního oběhu a příznivý vliv na klouby. V neposlední řadě musíme zmínit pozitivní dopad na konkrétní orgány: činnost srdce je podpořena tím nejpříjemnějším způsobem, zrovna tak dochází ke stimulaci pohlavních žláz a celkové vylepšení kondice.

 

5. Nonstop proces, nikdy nekončící životadárná akce, to je dýchání. Prostřednictvím dýchání neustále přijímáme energii, abychom udržovali život v těle. Velice významnou část energie přijímáme rovněž z potravy a vody. Ale ještě důležitější a vitálnější je energie, kterou přijímáme z okolního prostředí prostřednictvím vzduchu. Můžeme vydržet pár dní bez jídla a můžeme nějakou dobu nepít. Ale bez dýchání bychom vydrželi sotva pár vteřin, maximálně minut. Dech se zrychlí, když námaha stoupá. A dech se zrychlí i při sportovním výkonu, ale třeba i v důsledku sexuálního vzrušení. Zkrátka, bez dechu by to nešlo. A právě práce s dechem je jedním z klíčových principů tantry, na jejímž základu leží celé kouzlo tantrických erotických masáží. Koncentrace, vědomé řízené nádechy a pomalé kontrolované výdechy - to je zásada číslo jedna, ruku v ruce s hloubkovým působením v našich okysličených tkáních. Je v tom systém, nic není náhoda. Primárním cílem a účelem je harmonizovat veškeré dění, takový je řád světa. Zachování rovnováhy - vnitřní i vnější, to je, oč tu běží. A tantrické masáže jsou jednou z cest.

 

6. Geniální propojení genitálního charakteru. Erotické masáže, to je stimulace genitálií v praxi, příjemným a přirozeným způsobem. G-bod, prostata, varlata, penis... každý má to své místečko, které si hýčká nejraději. Sexuální náboj je při erotické masáži všudypřítomný. Vyústit může v nádherný happy-end, jak se tak hezky cizokrajně říká osvědčenému šťastnému konci s vyvrcholením, zkrátka vítaný orgasmus se vším všudy. Na pořadu dne jsou pudové lidské impulsy, jakož i astrální pročištění mysli. Opustíte zábrany a necháte se rozmazlovat nadpozemskými rituály a postupy, jež znásobí Váš emocionální prožitek a uvědomění si sebe sama. Nejenže uděláte skvělou službu svým pohlavním orgánům, ale posílíte tak i svoje sebevědomí - v tom nejlepším smyslu slova. Bez přehánění, tantrické erotické masáže jsou senzační terapeutická věc. Aktivita, která přináší potěšení i uspokojení, dosažitelné a splnitelné.

 

7. Intenzivní pevné doteky nebo něžně jemné hlazení ? Oboje skvělá představa, co říkáte ? Ruku na srdce - a zkusme to doslova a do písmene: dosáhnete si sami úplně všude ? Pokud nás bolí záda nebo ramena, musíme se svěřit rukám nějaké další osoby, protože na některá místa na našem těle... jsou naše paže prostě krátké. Asijské masérky vědí, jak na to. Pod dojmem jejich zručného přístupu zapomenete na bolístky i trápení. Fyzické atributy nelze zpochybnit. Doteky lidské ruky, tedy šikovných prstíků i práce předloktí, to vše umocněné o přírodně živočišné teplo dívčích dlaní. Následným efektem jsou přirozené tělesné odezvy, správné proudění sexuální energie a patřičná výměna tekutin. Kromě fyzických a sexuálních rysů, tantrické erotické masáže se vyznačují i stabilizací duchovní rovnováhy a nastolením emoční pohody. Pokusme se to shrnout: fyzično, duševno, sexualita i emocionalita - to vše tam je, dohromady a spolu, přesně jak to vyznává všeprolínající a věčná tantra.

 

8. Radost neboli potěšení. Ale taky rozptýlení, povyražení, záliba, vzpruha, požitek, libůstka, oddechnutí od těžkostí, chtíč, rozkoš, vášeň a náruživost, opojení, slast a blaho, žádostivost, choutky i tužby, sny a přání. Nevynechali jsme něco ? Radost je definována jako příjemná emoce, vznikající v reakci na úspěch či zisk, u emocí schopných tvorů. Tělesnými projevy radosti je zvýšení srdečního tepu a krevního tlaku, a obvykle také úsměv a blažený výraz ve tváři. Slabší formou radosti je spokojenost, silnější je extáze. Trvalejší a intenzivnější forma radosti je pocit štěstí. Potud encyklopedická definice, abychom to měli vědecky podložené. Asijské erotické masáže jsou tu reálně pro Vás. Jako svou ambici, si asijské dívky zvolily přinášet svým hostům pocit radostného uspokojení a originální harmonizace. Vaším profitem bude celkové vyladění organismu, spokojenost, extáze, štěstí. Záleží jen na Vás, na které příčce z nabízené škály se budete cítit nejlépe. Erotická masáž může být jednorázovým extatickým super zážitkem. A při pravidelné "konzumaci" se navíc dostaví dlouhotrvající pocit štěstí a spokojenosti. Orgasmus je vždycky prima, tak proč ho nechtít. Chtějte radost a pohodu, chtějte tantrické erotické masáže, z rukou asijských dívek.

 

9. Lékem na všechno je láska. Lepší léčba neexistuje, se říká. Erotické masáže jsou, s trochou nadsázky, takové dočasné láskování čili polaskání. Sice pomíjivě chvilkové, nicméně s dlouhodobým efektem, obzvláště pokud se provádějí pravidelně a správným způsobem. A máme teď na mysli nejen vyplavování příslušných pozitivních hormonů, ale celkovou regeneraci a relaxaci. Masáž doplňuje a naplňuje naše vnitřní bytí, ovlivňuje naše sebehodnocení a podněcuje kladnou sebeúctu. Bezvadný soulad, zklidněné uvažování, ukočírované emoce, fyzická pohoda, psychické uvolnění od napětí, probuzení přiměřené citlivosti, sexuální spokojenost. Komplexní přístup tradičních asijských učení, to je klasický přínos pro celý svět, nehledě na světadíly, národy, rasy či pohlaví. Vynalézt univerzální tabletku na všechny potíže, to se nikomu nikdy nepodaří. Hledat musíme ve vlastních zdrojích a rezervách, v každém z nás. V hloubi se skrývá všeobjímající láska, nekonečná cesta, život sám.

 

10. Slovo závěrem: zkušenost je to, co je cenné, a přesto Vám ji nikdo nemůže vzít. Je to tak prosté chtělo by se říci s klasikem. Zkrátka a dobře, tantrická erotická masáž je zkušeností svého druhu. Tak jako člověk ochutná ve svém životě nějaký nový pokrm či nápoj, okusí jinou práci, různé partnery, odlišné přístupy tak si jednoho dne zkusí masáž. A protože je fajn chtít vždycky ještě něco fajnovějšího, namísto běžné masáže lze mít její erotickou verzi. A protože chceme stoupat ještě výše a dále, můžeme si dopřát i absolutní top, totiž asijské erotické tantrické masáže. Vybírejte instinktivně a zvolte pro sebe optimální variantu. A to nejdůležitější a nejlepší na závěr: člověk si uvědomí, že na tomto světě, na téhle planetě, v tomto časoprostoru je středobodem všeho vesmíru... jednotlivý a jedinečný jedinec. Tantrická masáž rozezní ty patřičné vnitřní strunky a každý z nás dojde poznání, že jediné - skutečně jediné - co má k dispozici, je jeho vlastní JÁ.

 

Levá a pravá ruka, 2 x 5 prstů, kompletní sada, dokonalá souhra. A v dokonalosti je síla. Takže už znáte ty správné důvody, proč si dopřát tantrické erotické masáže ? Jistě jste zaznamenali zvýrazněné iniciály všech deseti předchozích odstavečků a vyšlo Vám: asiangirls To je ta správná adresa, na které naleznete, co hledáte a co Vaše tělo i mysl potřebuje: www.asiangirls.cz A senzační zpráva je, že asijské dívky jsou tak blízko a na dosah. Ač původem z exotického Orientu, aktuálně k mání v srdci Evropy. Asijské dívky sídlí v masážním studiu Asian Girls v Praze 7 v Kamenické ulici a těší se na Vaši eroticko-masážní návštěvu.