Upozornění


Vstup na stránky Tantric Style je povolen pouze pro starší 18 let. Stránky obsahují erotické fotografie. Vstupem na stránky souhlasíte s uvedenými podmínkami vstupu.

Erotická masáž celého těla, zakončená vzájemným uspokojováním

A je to tady: toužíte rozšířit si obzory a občas se odpoutat od běžné erotické masáže, pro Vás již jaksi příliš rutinní. Ačkoli správně provedené erotické masáže se nikdy neomrzí, proč si nezpestřit život něčím novým, ochutnat zajímavě znějící nabídky, zařadit do svého repertoáru lákavé slůvko swingers anebo termíny skupinové, respektive vzájemné uspokojování. Prostě zůstat v Praze, a přesto si obohatit zkušenosti o orientální erotickou masáž celého těla, s exotickou dívkou... či dvěma... třemi... v prostředí diskrétního pokojíku.

Asijské dívky v našem studiu jsou připraveny obdařit Vás svým půvabem a orientálním masérským uměním. Každá masérka má svůj ojedinělý způsob a svoji metodu, s jakou se bude věnovat masáži celého těla. Leč cíl je shodný a výsledkem bude vždy Vaše spokojenost a orgasmus, i vícenásobný, budete-li si přát. Střídání masérek je jednou z možných variant, nikoli však jedinou. Zcela otevřeně si představujte, co vzrušuje konkrétně Vás a bez obav sdělte či naznačte svá přání našim půvabným filipínským dívkám. S asijskou oddaností a obdivem k Vašemu mužství, budou plnit Vaše touhy a erotické sny. Zkusme se naladit na mírně necudně obnaženou notu: dívka nahoře bez, se svůdně poodhalenou košilkou, v lehounké sukýnce či v šatičkách, které nestihla doobléknout... anebo může být i zcela nahá, vše je o Vaší fantazii a přáních.

Čas strávený erotickou masáží je určen pro příjemnou relaxaci a bude nabitý erotikou do té míry, kterou jí dovolíte a připustíte. Lákavá nabídka je zde pro Vás, kdo toužíte zažít nevšední smyslný prožitek. Vše je o domluvě, záleží pouze na tom, zda si chcete dopřát atraktivní striptýz, poutavou lesbishow anebo přihlížet vzrušující autoerotice. Extra bonusem může být něžné počurání, oblíbená součást exotických milostných hrátek, jakožto přitažlivě prostopášný doplněk, o kterém jste třeba dosud jen snili. Swingers masáž, pro někoho novinka na jídelním lístku erotických dobrůtek, tak proč ji nezkusit?

Vlastně i Praha, jako sídlo historické i moderní kultury a umění, je ideálním místem jak pro věci tradičně osvědčené, tak i pro odvážná pojetí nových stylů. Bude čistě na Vás, jestli využijete nabízené šance a vpustíte do svého intimního života vícenásobnou ženskost v podobě skupinky sličných masérek, anebo si budete užívat niternou blízkost další osoby, případně budete rád pozorován nádhernýma tmavýma očima dlouhovlasé exotické krásky. Stále ale půjde jen o erotické masáže svého druhu, ať už do názvu zahrneme tělo své či cizí. Vzájemné uspokojování, masáž celého těla se šťastným koncem, hromadné ukojení, skupinová radost ... co z toho zní nejlíp ? Nelehká otázka, ale Vy už každopádně víte, kde hledat odpověď: erotické masáže Praha 7, studio Tantric Style, Kamenická 37. 