Upozornění


Vstup na stránky Tantric Style je povolen pouze pro starší 18 let. Stránky obsahují erotické fotografie. Vstupem na stránky souhlasíte s uvedenými podmínkami vstupu.

Erotická masáž
Erotické masáže

Erotické masáže pro ženy i pro muže

Procítěná relaxace, kvalitní masážní klasika, smyslné vzrušení i opojné uvolnění. Taková jsou naše erotické masáže, které Vám poskytneme. Zcela podle Vašich představ a přání. Masérka může být naprosto obnažená anebo si obléci erotické prádlo a punčochy, záleží jen na Vás. Nahá či svůdně zahalená, bude plnit Vaše touhy a fantazie.

Před samotnou erotickou masáží Vám nabídne sprchu a bude o Vás pečovat, svými dotyky a svou jedinečností. Použije jemný olej a vonné emulze, nedráždivé a lehce smývatelné. Bude se věnovat Vašemu tělu, od konečků prstů a chodidel, přes hýždě a záda, až k ramenům a šíji. Následně se zaměří na Vaše intimní partie, vnitřní stranu stehen a erotogenní body, které bude citlivě masírovat tak, že pocítíte dokonalý zážitek. Ten může vyústit ve slastné vyvrcholení, podpořené ruční stimulací šikovné masérky.

Naše erotické masáže nenabízejí orální ani klasický sex, nejedná se o tuto službu. Jde o uvolnění svalstva a smyslnou regeneraci těla, v příjemné atmosféře a eroticky vzrušujícím pojetí, se zaměřením na nevšední masáž genitálií a celkové naladění organismu, vedoucí k případnému orgasmu, dle Vašich potřeb. Zbavíte se fyzického napětí i psychického stresu, užijete si cílených přívětivých dotyků masérčiných dlaní a paží, v naprosto diskrétním a útulném prostředí. ...více...

Erotické masáže - masáž penisu

Přejete si plně se oddat schopným rukám Vaší masérky, toužíte být laskán v příjemné poloze na zádech, beze spěchu, s nezapomenutelným prožitkem, inspirovaným tradiční kámasútrou. Erotické masáže penisu (lingamu) jsou tu právě pro Vás. Půvabná masérka se bude věnovat Vašemu mužnému pohlavnímu orgánu, provede Vás okouzlujícím rájem, až k závěrečné extázi, v podobě slastného orgasmu s výstřikem rozkoše, kterým můžete ozdobit kůži jejích ňader.

Po dobu erotické masáže budete pohodlně ležet a s pasivním očekáváním necháte prsty masérky prozkoumávat Vaši intimní zónu, od hýčkání nohou, přes stehna, až k šourku a penisu. Něžnými, avšak pevnými stisky, budou její dlaně smyslně dráždit Vaše varlata, nevynechají žádné důležité místečko. Celý penis, jeho kořen i žalud, obdrží intenzivní fantastickou dávku tantrických erotických doteků. Účelem této masáže je cílené oddalování vyvrcholení a tím znásobení celkového skvělého prožitku.

Princip této propracované techniky spočívá v kýženém potlačování závěrečného výronu semene. Avšak masérka se samozřejmě dokáže přizpůsobit i Vašemu přání, pokud jde o požadavek prožití více orgasmů, během jedné masáže. Výsledným efektem pravidelné erotické masáže nejen penisu, je významné vylepšení zdravotního stavu a celkové mužské kondice, ale také tento jednorázový zážitek Vám zajistí nebývale silné uspokojení a unikátní zkušenost. ...více...

Masáž penisu
Erotické masáže – masáž penisu
Masáž prostaty
Erotické masáže – masáž prostaty

Erotické masáže - masáž prostaty

Poznejte dosud nepoznané blaho, odhoďte rozpaky i ostych, dopřejte si to, o čem jste tajně snili. Okuste naše jedinečné erotické masáže prostaty. Celosvětově oblíbený fenomén si právem získal příznivce i u nás a je žádaným doplňkem k ostatním erotickým masážím. Budete ve velice důvěrném kontaktu s masérkou, která se bude aktivně věnovat Vašemu zadečku, s vlídnou pečlivostí. K dokonalému a nebolestivému průběhu masérka použije lubrikant nebo jemný olej. Připraví Váš anální otvor, masáží citlivé hráze pod varlaty a celkovým uvolněním oblasti beder a dolní části zad.

Pro samotné vniknutí k Vašemu erotogennímu bodu se masérčiny prstíky oblečou do latexové rukavičky, aby vzniklá intimita byla doprovázena absolutní a uvolněnou spokojeností a odevzdáním se. Zažijete intenzivní vyvrcholení erotické masáže, objektivně srovnatelné s vaginálním orgasmem u žen, nazvěme to mystickým dosažením mužského bodu G. Vnější masáž prostaty i její vnitřní přímá stimulace, to vše bude probíhat ve formě pozvolného jemného dráždění, v atmosféře nabité vzrušením i souladem.

Erotické masáže prostaty si nejlépe užijete v pozici na břiše, avšak je možné polohu dle potřeby měnit a bez obav dát volný průchod slastnému sténání a neotřelému typu uspokojení. ...více...

Erotické masáže – nuru masáž

Kdo touží okusit kouzlo tradičního japonského rituálu, dopřeje si nedostižnou nuru masáž, "klouzavou" se vším všudy. V překladu tedy nuru znamená kluzký, z čehož je patrný celkový průběh masáže, spontánně a přirozeně mokrý, jako souhra dvou nahých vlhkých těl. Přínos této prastaré osvědčené metody spočívá v použití nuru gelu, přírodní substance s unikátním složením z mořských řas.

Před zahájením samotné nuru erotické masáže Vám bude masérkou nabídnuta sprcha či koupel, včetně omytí pohlavních orgánů. Poté následuje aplikace příjemně nahřátého gelu, Vaše tělo bude hýčkáno hedvábným tělem masérčiným. Tělo na tělo, do slova a do písmene, je podstatou nuru erotické masáže. Nuru gel má blahodárný vliv na lidskou pokožku, nevyvolává nežádoucí reakce, lehce se smývá, nevyznačuje se žádnou výraznou vůní. Nuru gel má kromě příznivých fyzikálních vlastností i schopnost zbavovat organismus psychického napětí, přispívá k celkové pohodě a v kombinaci se svůdnou nuru masérkou působí jako výborný prostředek k relaxaci v orientálním stylu.

Erotické tělesné pohyby, kluzké a leckdy nepředvídatelné, to je ono lákavé pokušení, které činí nuru masáž tak úchvatnou. Vyvrcholení může být součástí či zakončením nuru erotické masáže. Orální ani klasický sex není rozhodně součástí této masáže. Pocítíte však příval svěžesti, radosti a uspokojení, každičkým místečkem své kůže. Nuru erotické masáže jsou pro naše zákazníky skutečným rájem, který se Vám rozhostí po celám těle  ...více...

Nuru masáže
Erotické masáže – nuru masáž
Tantrické masáže
Erotické masáže – tantra masáž

Erotické masáže – tantra masáž

Něžné pohlazení, krása voňavých květin, plápolající plamínky svíček, vzrušením nabité ovzduší, zkušené doteky asijských masérek i jejich nevinná něžnost. Vítejte na tantra erotické masáži. Utečte od každodenní rutiny, stresu všedního života a dopřejte svému já to nejlepší, souznění duševní i tělesné harmonie. Užijte si zasloužené tantrické erotické masáže a vychutnejte si hravou a něžnou vynalézavost masérky, která ovládá staré taoistické techniky a dokáže tak rozproudit sexuální energii ve Vašem těle. Za pomoci svých šikovných rukou, ale i velmi zajímavých rekvizit (měkoučké tkaniny, peříčka, kožešinky, ručníčky) a intimní atmosféry studia, masérka docílí Vašeho úplného uspokojení, načež Vaše libé pocity štěstí a uvolnění budou doznívat ještě dlouhou, dlouhou dobu

Klasika pevného tlakového masérství, jakož i lehká křehkost nepatrných doteků, vzrušující stimulace pohlavních orgánů. Zažijete kombinaci prvků tradiční ozdravné masáže a netradiční poznání něčeho nového, byť dávno ve Vás přítomného. Odhalíte dimenzi nadpozemského vnímání, včetně objevení netušené sexuality hloubkového tantrického prodýchávání.

Rituální náboj masérčiných dlaní i nenápadné tóny hudebního podkreslení, to vše spoluvytváří celkový účinek tantra erotické masáže, které Vašim smyslům i Vašemu žití dodá nevídaný rozměr. Uvolníte se, načerpáte čerstvou energii tantra erotické masáže a příště se budete chtít vrátit, do našeho přívětivého studia, pro další fantastický impuls, pro Vaše tělo i mysl. ...více...

Erotické masáže celého těla, zakončené vzájemným uspokojováním

Dívka nahoře bez, se svůdně poodhalenou košilkou, v lehounké sukýnce či v šatičkách, které nestihla doobléknout... Může být i zcela nahá, vše je o Vaší fantazii a přáních. Čas erotické masáže je určen pro příjemnou relaxaci a bude nabitý erotikou do té míry, kterou jí dovolíte a připustíte.

Lákavá nabídka erotické masáže je zde pro Vás, kdo toužíte zažít nevšední smyslný prožitek. Vše je o domluvě, záleží pouze na tom, zda si chcete dopřát atraktivní striptýz, poutavou lesbishow anebo přihlížet vzrušující autoerotice. Extra bonusem může být něžné počůrání, oblíbená součást exotických milostných hrátek, jakožto přitažlivě prostopášný doplněk, o kterém jste třeba doposavad jen snili. ...více...

Erotické masáže celého těla zakončené vzájemným uspokojováním
Erotické masáže celého těla, zakončená vzájemným uspokojováním
Erotické masáže pro páry
Relaxační erotické masáže pro páry.

Relaxační erotické masáže pro páry

Erotické masáže obou partnerů se závěrem dle vašich představ. Společnost jedné masérky... anebo rovnou dvou půvabných dívek ? Vše je uskutečnitelné. Vzájemné uspokojování rukou nebo sex partnerů ve společnosti dívky, která se zapojí podle předchozí domluvy.

Chcete se cítit jako v ráji? Budete se tak cítit. Stačí jen vyslovit svá přání a tužby. Přijďte ve dvojici a odhalte svoje nitra i těla, dle libosti. Ostych stranou, rozpaky nechte za dveřmi. Dopřejte si jedinečné erotické masáže pro páry, vizuální i ruční stimulaci, vášnivou předehru i pohodovou dohru. ...více...