Upozornění


Vstup na stránky Tantric Style je povolen pouze pro starší 18 let. Stránky obsahují erotické fotografie. Vstupem na stránky souhlasíte s uvedenými podmínkami vstupu.

Masáž penisu

Hlavní město Praha, erotické masáže, asijské dívky... zdánlivě nesourodá trojka má společného jmenovatele, jímž je osvědčená kvalita. Popusťme uzdičku představivosti, poškádleme Váš orgán nejmužnější a dosaďme hlavního aktéra, kterým bude Váš penis.

Jakožto součást erotické masáže, přímo zde v Praze, k službám přesně podle Vašich tužeb. Masáž penisu - co chtít více ? Vždyť víte, o čem je řeč. Znáte tu lákavou představu: přejete si plně se oddat schopným rukám Vaší masérky, toužíte být laskán v příjemné poloze na zádech, beze spěchu, s nezapomenutelným prožitkem, inspirovaným tradiční kámasútrou. Masáž penisu (lingamu) je tu pro Vás. Půvabná exotická masérka se bude věnovat Vašemu mužskému pohlavnímu údu, provede Vás okouzlujícím rájem, až k závěrečné extázi, v podobě slastného orgasmu s výstřikem rozkoše, kterým můžete ozdobit kůži jejích ňader.

Po dobu erotické masáže penisu budete pohodlně ležet a s pasivním očekáváním necháte prsty masérky prozkoumávat Vaši intimní zónu, od hýčkání nohou, přes stehna, až k šourku a vzrušenému penisu. Něžnými, avšak pevnými stisky, budou její dlaně smyslně dráždit Vaše varlata, nevynechají žádné důležité místečko. Celý penis, jeho kořen i žalud, obdrží intenzivní fantastickou dávku tantrických dotyků. Součástí erotické masáže penisu bude neodolatelné hýčkání filipínskou kráskou, která je tu jen pro Vás. Ač dějištěm bude Praha, kouzlo orientu bude nablízku a všudypřítomné.

Erotická masáž penisu je to, oč tu běží. Účelem erotické masáže penisu je cílené oddalování vyvrcholení a tím znásobení celkového skvělého prožitku. Princip této propracované techniky spočívá v kýženém potlačování závěrečného výronu semene. Avšak masérka se samozřejmě dokáže přizpůsobit i Vašemu přání, pokud jde o požadavek prožití více orgasmů, během jedné erotické masáže. Bude to tak, jak určíte Vy.

Příjemná intimní atmosféra bude samozřejmou součástí erotické masáže penisu. Ale nejde tu jen o chvilkovou blaženost. Erotické masáže mají i prokazatelný příznivý dopad na fungování lidského těla. Výsledným efektem pravidelných masáží penisu je významné vylepšení zdravotního stavu a celkové mužské kondice. Avšak i jednorázový zážitek Vám zajistí nebývale silné uspokojení a unikátní zkušenost. Přijďte a ochutnejte z naší nabídky, erotické masáže Vám poskytnou asijské dívky, v našem masážním studiu Tantric Style v Praze. Můžete vybírat z různých typů erotických masáží, okusit stimulující i poutavé doteky. Zvolíte prověřenou klasiku či sáhnete po troše dobrodružství a dopřejete si masáž penisu? Rozhodnutí je pouze na Vás. Těšíme se, že své tělo svěříte právě nám a postaráme se, aby Váš penis dosáhl naprosto perfektní spokojenosti.