Upozornění


Vstup na stránky Tantric Style je povolen pouze pro starší 18 let. Stránky obsahují erotické fotografie. Vstupem na stránky souhlasíte s uvedenými podmínkami vstupu.

Masáž prostaty

Všichni známe pojem erotické masáže. Ať už je to Praha či jiné velkoměsto, příhodné prostředí hraje svou roli, příležitost také. Na pořadu dne však nyní bude něco, co si určitě nedáte každý den: erotická masáž prostaty. Poznejte dosud nepoznané blaho, odhoďte rozpaky i ostych, dopřejte si to, o čem jste tajně snili. Okuste naši jedinečnou masáž prostaty.

Celosvětově oblíbený fenomén - erotické masáže prostaty - si právem získal příznivce i u nás a je žádaným doplňkem, jako součást kompletní erotické masáže. Nejen salóny na těžko dosažitelných kontinentech, i srdce Evropy a Praha, může být tím senzačním místem, kde Vám exotické krásky poskytnou to, po čem prahne Vaše mužné tělo. Užijete si to, o čem možná nebudete vyprávět každému na potkání, avšak zcela jistě se erotická masáž prostaty zapíše do deníčku Vašich nej super zážitků. Budete ve velice bezprostředním kontaktu s masérkou, která se bude aktivně věnovat Vašemu zadečku, s vlídnou pečlivostí a orientální příchylností.

K dokonalému a nebolestivému průběhu masérka použije lubrikant nebo jemný olej. Připraví Váš anální otvor, masáží citlivé hráze pod varlaty a celkovým uvolněním oblasti beder a dolní části zad. Pro samotné vniknutí k Vašemu erotogennímu bodu se masérčiny prstíky oblečou do latexové rukavičky, aby vzniklá intimita byla doprovázena absolutní a uvolněnou spokojeností a odevzdáním se. Erotická masáž prostaty graduje, blíží se to, kvůli čemu jste přišli. Zažijete intenzivní vyvrcholení, objektivně srovnatelné s vaginálním orgasmem u žen, nazvěme to mystickým dosažením mužského bodu G. Vnější masáž prostaty i její vnitřní přímá stimulace, to vše bude probíhat ve formě pozvolného jemného dráždění, v atmosféře nabité elektrizujícím vzrušením i důvěrným souladem a smyslnou souhrou. Masáž prostaty si nejlépe užijete v pozici na břiše, avšak je možné polohu dle potřeby měnit a bez obav dát volný průchod slastnému sténání a neotřelému typu uspokojení. Erotické masáže prostaty jsou nejlepší z rukou asijských dívek, které se vyznačují svým specifickým přístupem, vstřícností, oddaností a jemnými prstíky.

Přirozenou touhou orientálních žen je plnit všechna Vaše přání, laskat Vaše mužské tělo a naprosto se přizpůsobit cíleně Vám a vyhovět tak Vašim osobním snům. Zlákala Vás idea erotické masáže prostaty? Tak napříště už budete vědět: nejlepší erotické masáže nejen prostaty, Praha 7, Kamenická ulice, kdykoliv se Vám zlíbí, až dostanete chuť. Přestaňte tápat, podlehněte svodům a nevinnému pokušení. Neváhejte, přijďte k nám, do masážního studia Tantric Style, kde na Vás čekají půvabné filipínské masérky, diskrétní pokojík a lákavé orientální menu ... a z něj si dnes prostě dáte dokonalou lahůdku: erotickou masáž prostaty.