Upozornění


Vstup na stránky Tantric Style je povolen pouze pro starší 18 let. Stránky obsahují erotické fotografie. Vstupem na stránky souhlasíte s uvedenými podmínkami vstupu.

Nuru masáže

Oblíbili jste si erotické masáže? Nebo už jste zastáncem a znalcem přímo nuru masáže? Anebo toužíte zkusit věci ještě nepoznané ? Nejezděte kdovíkam: Vaše cílová adresa je Praha 7, Kamenická 37, v hlavní roli Vy a asijská dívka, na programu je erotická masáž, šikovným pomocníkem bude báječný nuru gel a výsledkem Váš orgasmus.

Pokud máte chuť na erotickou masáž, v orientálním stylu, a přesto neopustit hranice naší krásné Prahy, neváhejte a přijďte si užít naše skvělé nuru masáže, do našeho útulného pražského masážního studia. Kdo touží okusit kouzlo tradičního japonského rituálu, dopřeje si nedostižnou nuru masáž, vlhkou a eroticky klouzavou se vším všudy. V překladu slovo nuru znamená kluzký, což napovídá, jaký bude celkový průběh erotické nuru masáže, totiž spontánně a přirozeně mokrý, jako souhra dvou nahých vlhkých těl. To vše v Praze 7, v pohodlí a dostupné.

Přínos této prastaré osvědčené metody spočívá v použití nuru gelu, přírodní substance s unikátním složením z mořských řas. V řadě erotických masáží se pracuje s pouhým masážním gelem, v případě nuru masáže je však erotická masáž obohacena o bonus senzačního nuru gelu, který povýší Váš prožitek a umocní celkové vyznění erotické masáže. Před zahájením nuru masáže Vám bude masérkou nabídnuta společná sprcha či koupel, včetně omytí pohlavních orgánů. A erotická masáž může začít.

Ano, stále jste v Praze, v historickém velkoměstě, ale ponoříte se do pomyslné lázně orientální péče, do oceánu erotických zážitků, odevzdáte se rukám exotické masérky. Rozhodli jste se správně: dopřejete si nuru rozkoš, tady a teď, v Praze, jako součást erotické masáže. Po osvěžujícím osprchování bude následovat aplikace příjemně nahřátého nuru gelu, Vaše tělo bude hýčkáno hedvábným tělem masérčiným. Tělo na tělo, do slova a do písmene, je podstatou nuru masáže.

Nuru gel má blahodárný vliv na lidskou pokožku, nevyvolává žádné nežádoucí reakce, lehce se smývá, nevyznačuje se přílišnou výraznou vůní. Přijeli jste k nám kvůli smyslné erotice? Vaším cílem je Praha? Naším cílem je Vaše maximální spokojenost. Erotická masáž, s použitím nuru gelu, není jen tak ledajaká. Kromě příznivých fyzikálních vlastností má i schopnost zbavovat organismus psychického napětí, přispívá k celkové pohodě a v kombinaci se svůdnou masérkou působí jako výborný prostředek k relaxaci v orientálním stylu.

Erotické tělesné pohyby, kluzké a leckdy nepředvídatelné, to je ono lákavé pokušení, které činí nuru masáž tak úchvatnou. Vyvrcholení může být součástí či zakončením nuru masáže. Orální ani klasický sex není součástí této masáže. Pocítíte však příval svěžesti, radosti a uspokojení, každičkým místečkem své kůže. Pamatujte: exotická erotická nuru masáž plus studio Tantric Style, to jde dohromady. Dokážeme Vám to. :-)